Horoskop dzienny - 24 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 września. Z utęsknieniem wyczekiwałaś/wyczekiwałeś soboty? Przekonaj się, co przyniesie Ci ten dzień. Czy możesz liczyć na odrobinę szczęścia? A może musisz przygotować się na jakieś rozczarowanie? Zobacz, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny – Baran

Baranie, czeka Cię udany dzień. Z samego rana będziesz tryskać energią i sama/sam zdziwisz się, jak dobrze sprawy się układają. Zaskakujący może okazać się wieczór. Lepiej nie trać czasu na siedzenie w domu, możesz poznać kogoś interesującego. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na sobotę będzie Lew.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny – Byk

Sprzęty, których używasz na co dzień do komunikacji z innymi, mogą dzisiaj zacząć sprawiać niespodziewane kłopoty. Będziesz też musiała/musiał wyjaśnić z kimś pewną sprawę. Możesz nie mieć na to ochoty, jednak lepiej będzie, jeśli załatwisz wszystko od razu. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Skorpion.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Z rana nie będziesz w najlepszym nastroju, jednak pewna osoba postanowi zadbać, by na Twojej twarzy ponownie pojawił się uśmiech. W tym dniu postaraj się zadbać o swoje potrzeby. Zrelaksuj się i zapomnij o zmartwieniach. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Waga.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Rak

Z pewnością czeka Cię ciekawy, jednak nieco zaskakujący dzień. Niespodziewany gość może zmienić Twoje dzisiejsze plany. Wieczorem wyciszysz się i zechcesz spędzić trochę czasu sama/sam. Uda Ci się odpocząć i trochę się zrelaksujesz. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Panna.

Horoskop dzienny – Lew

W tym dniu znacznie łatwiej będzie Ci wybaczać krzywdy i urazy. Swoje potrzeby odłożysz dziś na dalszy plan i staniesz się też bardziej chętna/chętny do niesienia pomocy innym. Nic nie będzie Cię dziś w stanie wyprowadzić z równowagi. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Lwa będzie dzisiaj Byk.

Horoskop dzienny – Panna

Osoba, która wcześniej działała Ci na nerwy wyda Ci się dzisiaj bardziej sympatyczna. Może okazać się krokiem do zdobycia nowego przyjaciela. Zauważysz w końcu zalety tej osoby i przekonasz się, że mogłaś/mogłeś wcześniej trochę się mylić w jej sprawie. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na sobotę okaże się Koziorożec.

Horoskop dzienny – Waga

Mimo soboty, będziesz dzisiaj wyjątkowo zajęta/zajęty. Na szczęście świetna organizacja pracy sprawi, że ze wszystkim doskonale sobie poradzisz. Będziesz mieć też kilka rodzinnych obowiązków do wypełniania. Dzień spędzisz aktywnie i w biegu. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Lew.

Horoskop dzienny – Skorpion

Będziesz dzisiaj przykładać większą uwagę do swojego wyglądu. Zainteresujesz się bardziej modą i tym, co masz w szafie. Wieczorem uważaj na swoje zdrowie i to, co jesz. Zbyt tłuste i obfite posiłki mogą mieć wpływ na problemy z żołądkiem. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Baran.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiaj nie będziesz myśleć o zabawie. Zajmiesz się poważniejszymi sprawami. Możesz mieć też jakąś ważną decyzję do podjęcia. Wszystko powinno pójść dobrze, jeśli będziesz ufać swojej intuicji. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Wodnik.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz dzisiaj chciała/chciał załatwić kilka spraw i omówić z kimś pewne kwestie. Nie będziesz też zgadzać się na żadne sprzeciwy. Wieczorem staniesz się bardziej wyrozumiała/wyrozumiały. Znajdziesz chwile dla przyjaciół i spędzisz czas w miły towarzystwie. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okażą się dzisiaj Ryby.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twój wewnętrzny optymizm weźmie dzisiaj górę. Dzięki niemu wszystkie sprawy będą układać się lepiej, niż mogłoby Ci się wydawać. Wieczorem ktoś może złożyć Ci jakąś ciekawą propozycję. Będziesz mieć też pewną decyzję do podjęcia. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się Waga.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny – Ryby

W tę sobotę będziesz mieć okazję trochę się wyszaleć. Czekają Cię spotkania towarzyskie i dobra zabawa. Możesz poznać nowych ludzi, którzy zainspirują Cię do działania. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Ryb będzie dzisiaj Baran.

Więcej o: