Horoskop dzienny - 23 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 września. Zaufaj gwiazdom i zobacz, co przewidziały dla Ciebie na piątek Czy To właśnie dzisiaj będzie Twój szczęśliwy dzień? Przekonaj się koniecznie.

Horoskop dzienny – Baran

W ten piątek nie będziesz się nudzić. Możliwe też, że szykuje się dla Ciebie jakaś korzystna oferta finansowa. Wieczorem znajdziesz trochę czasu na wypoczynek i spędzisz czas w miłym towarzystwie. Szczęście może też sprzyjać Ci w sprawach miłosnych.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Nie bój się podejmowania decyzji, nie będziesz dzisiaj się mylić. Będziesz też mieć nosa do dobrych okazji – nie zapomnij zajrzeć do swojego ulubionego sklepu. Wieczorem nie będziesz się nudzić. Zaprosisz do siebie gości lub sama/sam dostaniesz jakąś ciekawą propozycję wspólnego wyjścia.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twoje plany legną w gruzach. Możesz mieć problemy, które będziesz usiłowała/usiłował szybko rozwiązać. Mimo Twoich wysiłków prawdopodobnie i tak nie uda Ci się uporać z zaistniałą sytuacją. Musisz też liczyć się z tym, że pojawią się pewne komplikacje w transakcjach, których oczekujesz. Wieczorem postaraj się zrelaksować.

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny – Rak

Twoje serce może dziś zabić nieco mocniej. Usłyszysz kilka miłych komplementów, jednak uważaj, bo ktoś może stać się zazdrosny. W tym dniu na pewno nie zabraknie emocji. Możliwe też, że staniesz się świadkiem kłótni.

Horoskop dzienny – Lew

Znajdziesz w końcu trochę więcej czasu dla najbliższych. Doskonałym pomysłem może okazać się krótka wycieczka za miasto, podczas której znajdziesz wiele okazji do wspólnego śmiechu z bliskimi i w końcu trochę się zrelaksujesz.  

Horoskop dzienny – Panna

Stracisz dzisiaj zapał do pracy i poczujesz się trochę gorzej. Ostatnio za dużo pracujesz, a przy tym się zaniedbujesz. Musisz zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie. Wychodząc z domu pamiętaj o ciepłych ubraniach. Nie zapominaj też o suplementach, które pomogą Ci wzmocnić odporność.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz mieć dzisiaj pod górkę, szczególnie w pracy. Pamiętaj, by uważać na osoby, które za Tobą nie przepadają. Lepiej nie zdradzaj nikomu żadnych sekretów, bo będziesz tego żałować. Wieczorem może odwiedzić Cię gość, którego się nie spodziewasz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Poranek może być dość pracowity, jednak później postaraj się znaleźć trochę czasu dla siebie. Nie trać dnia na siedzenie w domu. Idź do kina lub na kawę z przyjaciółmi. W gronie bliskich osób będziesz dobrze się bawić, a przy tym dowiesz się kilku interesujących nowinek.     

Horoskop dzienny – Strzelec

Poranek nie będzie najłatwiejszy. Czekają Cię niespodziewane obowiązki, które mogą pokrzyżować niektóre z Twoich planów. Wieczorem będziesz w romantycznym nastroju. Jeśli wciąż szukasz swej miłości, nie siedź dzisiaj w domu. Idź na kawę lub jakieś spotkanie towarzyskie. Być może poznasz tam kogoś interesującego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz dzisiaj stać się bardziej nerwowa/nerwowy i rozdrażniona/rozdrażniony, szczególnie na początku dnia. Później otrzymasz dobre wieści, dzięki którym Twój humor trochę się poprawi. Wieczorem najlepiej nie ruszaj się z domu. Zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność lub spędź miło czas w towarzystwie bliskich osób.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie będziesz dzisiaj przejmować się żadnymi przeszkodami. Twój optymizm sprawi, że nawet nie zauważysz żadnych trudności. Ze wszystkim będziesz doskonale sobie radzić. Wieczorem nie będziesz chciała/chciał myśleć o siedzeniu w domu. Wybierzesz się do kogoś z wizytą lub ruszysz na jakąś imprezę.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

Piątek może okazać się dość niespokojnym dniem dla osób spod znaku Ryby. Niektórzy mogą zacząć zbyt bardzo interesować się Twoimi sprawami, co może mocno Cię rozdrażnić. Postaraj się jednak pamiętać o zachowaniu spokoju. Jeśli będziesz potrzebować jakiejś porady, możesz liczyć na pomocnego Skorpiona lub Raka.

Więcej o: