Horoskop dzienny - 16 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 września. Przyszłość może rysować się w różnych barwach. Chcesz wiedzieć, jaka pisana jest Tobie? Sprawdź, co przydarzy Ci się w najbliższy piątek, by być gotową/gotowym na szereg kolejnych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Możesz poczuć, że coś, co robisz, stało się dziwnie monotonne i już Cię nie przekonuje. Możliwe, że to tylko gorszy dzień, ale i tak przywitasz to przeczucie niepokojem. Postaraj się nadal działać i jednocześnie odnaleźć w tym tę samą radość, którą czułaś/czułeś niegdyś. Jest szansa, że się uda.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Myślami nie będziesz obecna/obecny tu i teraz. Najdzie Cię na wspomnienia i to mocno Cię rozbije. Zostaniesz zmuszona/zmuszony do zmierzenia się z przeszłością, o której wolałabyś/wolałbyś nie pamiętać. Mimo wszystko, czasem trzeba spojrzeć wstecz, by dało się wykonać krok wprzód.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Masz dziwne wrażenie, że nic nie idzie tak, jak byś tego oczekiwała/oczekiwał. To może wywoływać sporą frustrację, która będzie szukała ujścia. Uważaj, by przez to nie wyrządzić komuś przypadkiem krzywdy. Kilka przykrych słów, rzucone pod adresem osoby, na której tak naprawdę Ci zależy, mogą mocno pogmatwać Wasze relacje.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Pewna osoba z Twojego otoczenia będzie potrzebować wsparcia. Jak się szybko okaże, tylko Ty zdołasz go udzielić jako osoba doświadczona w konkretnej sprawie. Nie myśl jednak, że na tym się skończy. 

Horoskop dzienny – Lew

Choć bardzo chciałabyś/chciałbyś zrealizować dziś swoje plany, przyjdzie Ci na to jeszcze poczekać. Możliwe, że mocniej będziesz musiała/musiał skupić się na sprawach dotyczących osób z Twojego otoczenia. Po wszystkim możesz czuć się mocno zmęczona/zmęczony. Usiądź więc przed telewizorem lub z rozpoczętą książką w dłoni i po prostu się zrelaksuj.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie narodzi się w Tobie niepoprawny optymizm. To doda Ci sił i energii, niezbędnych do rozpoczęcia kolejnego aktywnego dnia. Wreszcie uda Ci się zrealizować wszystkie zaległe zadania do pracy i poczujesz się znacznie lepiej niż dotychczas – wreszcie spełniona/spełniony.

Horoskop dzienny – Waga

Od rana możesz być nieco podenerwowana/podenerwowany, bo pewna kluczowa sprawa okaże się poza zasięgiem, a jej powodzenie będzie zależeć od kogoś innego. Nie denerwuj się, bo to może być szczęśliwy dzień – szczególnie dla Ciebie!

Horoskop dzienny – Skorpion

Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia nie będzie sobie w stanie poradzić z emocjami. Twoja w tym głowa, by czuł się dobrze i nie myślał za wiele o drażliwych tematach. Zabierz go gdzieś po pracy (w końcu lada moment zacznie się weekend) i pozwól, by odreagował po swojemu stresujące sytuacje.

Horoskop dzienny – Strzelec

Coś wisi w powietrzu. Pośpiech może się dla Ciebie okazać zgubny, dlatego koniecznie przyglądaj się wszystkiemu, co robisz, by nie mieć potem problemów. Szykuje się z kolei bardzo udany wieczór, podczas którego czeka Cię wielka niespodzianka.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Okoliczności sprawią, że na nic nie będziesz potrafił/potrafiła się zdecydować. Ogromna presja ze strony otoczenia da Ci się we znaki, ale tak naprawdę wcale nie przyśpieszy postępów. Pamiętaj, by robić swoje i nie przejmować się tym, co mówią o Twoim zaangażowaniu inni.

Horoskop dzienny – Wodnik

Roztargnienie to coś, czego musisz się dziś wystrzegać. Jeśli go nie pokonasz, prawdopodobnie coś zgubisz, czegoś zapomnisz, a z czegoś nie zdasz sobie sprawy. To dzień skazany na klęskę, jeśli tylko nie weźmiesz spraw w swoje ręce.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Jeśli marzysz o podjęciu jakiejś decyzji w kluczowej sprawie, odłóż to najlepiej na następny raz. Możliwe, że pochopny wybór mógłby doprowadzić do pogorszenia sytuacji. Postaraj się dziś nie robić nic bardzo istotnego, mającego wpływ na Twoją przyszłość, bo możesz się gorzko rozczarować.

Więcej o: