Horoskop dzienny - 9 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 września. Los nierzadko lubi płatać figle. Jeśli nie chcesz, żeby w najbliższym czasie i Tobie wyciął jakiś numer, zobacz koniecznie, co Cię czeka w ten piątek.

Horoskop dzienny – Baran

Piątek pozwoli Ci ponownie uwierzyć w siebie. Nagle to, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe do osiągnięcia, znajdzie się w zasięgu ręki. Z nowym zaangażowaniem usiądziesz do codziennych zadań, a to przyniesie nieoczekiwane efekty. Nadrobisz sporo zaległości i kilka osób, które zupełnie nie spodziewało się po Tobie niczego odkrywczego, spojrzy na Ciebie znacznie przychylniej.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś zostaniesz rzucona/rzucony na głęboką wodę. Znajdziesz się w nowym towarzystwie, zupełnie nie wiedząc, jak się zachować. Przede wszystkim, niczego ani nikogo nie udawaj. Im bardziej będziesz szczera/szczery w tym, co robisz, tym lepiej odbiorą to inni. Nie wstydź się tego, jaka/jaki jesteś – inni wolą oglądać Ciebie, a nie jakąś wydumaną pozę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niespodziewanie w jednej chwili uświadomisz sobie, jak wielką popularność zdobyłaś/zdobyłeś przez ostatnie miesiące. Nic dziwnego, że to właśnie do Ciebie przychodzą wszyscy po radę i po pomoc. Nie możesz też opędzić się od nowych zleceń, bo wszyscy uważają, że jesteś najlepszą osobą do ich wykonywania. Ciesz się i korzystaj z szansy, jaką otrzymałaś/otrzymałeś.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Dotrze dziś do Ciebie, że ostatnio mocno zaniedbałaś/zaniedbałeś wszystkich tych, na których Ci zależy. Możliwe, że stało się tak ze względu na pracę, której się poświęciłaś/poświęciłeś. Zdecydujesz się więc naprawić poszczególne relacje i sprawić, by bliskie Ci osoby na nowo Ci zaufały. To rzeczywiście nie będzie łatwe, ale dasz radę, jeśli tylko wykażesz się determinacją.

Horoskop dzienny – Lew

Uświadomisz sobie, że od pewnego czasu brakuje Ci bliskości. Przez ostatnie dni stanowczo oddaliłaś/oddaliłeś się od swojej drugiej połówki i oboje byliście tak zabiegani, że nie dało się znaleźć ani jednej wspólnej chwili. Dziś postanowisz to naprawić i wyjdziesz z jakąś inicjatywą. Szybko okaże się, że to strzał w dziesiątkę.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś będzie się naprawdę sporo działo. Mimo wszystko, otaczające Cię sprawy będą wywoływać jedynie uśmiech na Twojej twarzy, a rozpierająca Cię energia sprawi, że na wszystko znajdziesz dość siły i ani na moment nie zabraknie Ci zapału. Inni prawdopodobnie postanowią brać z Ciebie przykład, by nie zostać z tyłu.

Horoskop dzienny – Waga

W ten piątek towarzyszyć Ci będzie przede wszystkim spokój. Do wszystkiego podejdziesz z rozwagą, wiedząc, że poszczególne zadania są w Twoim zasięgu i nie musisz się stresować tym, że coś Ci nie wyjdzie. Jednocześnie nie popadniesz w monotonię, a będziesz się autentycznie cieszyć tym, że realizujesz jeden ze swoich odwiecznych planów.

Horoskop dzienny – Skorpion

Bliskość weekendu niestety da Ci się we znaki. Myśląc o tym, co będziesz robić w nadchodzących dniach, nie zdołasz się skupić na niczym, co przypadnie Ci w udziale teraz. Możliwe, że zaniedbasz jakieś obowiązki, z czymś się spóźnisz, a coś wykonasz niedokładnie. To może mieć natomiast dla Ciebie całkiem poważne konsekwencje.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twój piątek opanuje chaos. Sama/sam nie będziesz wiedziała/wiedział, co się tak naprawdę dzieje i jak to się zaczęło. Spróbujesz utrzymać wszystko w ryzach, ale niestety na niektóre rzeczy nie masz wpływu. Nie popadaj w skrajności i nie poddawaj się frustracji, bo tak niczego nie osiągniesz. Spróbuj po prostu dopasować się do nadchodzących zmian.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Przypomnisz sobie, że naprawdę nikt nie powiedział, że to Ty musisz wszystkim dowodzić. Pozwól, by to inni dziś przejęli pałeczkę pierwszeństwa, a Ty tylko obserwuj i podążaj za nimi. Zobaczysz, o ile to prostsze, a jednocześnie wreszcie odpoczniesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna sytuacja sprawi, że staniesz się potwornie zazdrosna/zazdrosny. Choć na co dzień jest to raczej obce Ci uczucie, dziś za nic nie zdołasz sobie z nim poradzić. Porozmawiaj z kimś i poproś o radę, jak zachować się w takim przypadku. Jeśli wybierzesz odpowiednią, zaufaną osobę, wszystko na pewno dobrze się zakończy.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Ryby

To, co wydarzy się w ten piątek, sprawi, że zyskasz nowy powód do zadowolenia. Dzięki temu wreszcie przestaniesz się nad sobą użalać i dostrzeżesz pozytywne strony swojego życia. Sytuacja zawsze może się odmienić, jednak Ty wiedz, że znajdujesz się na dobrej drodze do realizacji najskrytszych marzeń.

Więcej o: