Horoskop dzienny - 8 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 sierpnia. Każdy dzień jest nieco inny - wystarczy się tylko odpowiednio przygotować. Zobacz, co ma dla Ciebie los i nie bój się z tego korzystać.

Horoskop dzienny – Baran

To będzie dobry poniedziałek. Na pewno czeka Cię niejedno spotkanie, które zakończy się sukcesem. Nie musisz się obawiać niepowodzeń, mogących podkopywać Twoją pewność siebie. Pozostań tylko sobą i nie przejmuj się tymi, którzy będą dziś narzekać.

Horoskop dzienny – Byk

Możliwe, że dziś uda Ci się przeprowadzić jakąś korzystną transakcję. Zanim jednak się na nią zdecydujesz, dwa razy się zastanów, bo może się okazać, że w dłuższej perspektywie okaże się ona dla Ciebie zabójcza. Jeśli natomiast nie masz pewności, porozmawiaj z kimś, kto ma o tym jakieś pojęcie – na pewno celnie podpowie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś wiele rzeczy nie wyjdzie lub po prostu się nie uda, bo członkowie rodziny pokrzyżują Twoje plany. Nagle okaże się, że w pewnym towarzystwie jesteś niemile widziana/widziany – a wszystko przez kogoś  z Twoich bliskich. Możliwe, że czekają Cię poważne rozmowy i sporo wyrzutów.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Rak

Być może rodzina wymaga od Ciebie zbyt wiele. Bliscy oczekują, że rzucisz wszystko i zajmiesz się pomocą komuś, kto nawet na nią nie zasługuje, bo zaprzepaścił sporo istotnych szans. Nie denerwuj się, bo nie o to tutaj chodzi, ale rób dokładnie to, co uważasz za słuszne – Ty nikomu niczego nie jesteś winna/winien.

Horoskop dzienny – Lew

Bardzo możliwe, że dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie na tyle trudny, że zapragniesz wszystko sobie przemyśleć. W tym zadaniu na pewno pomoże spacer – długi i daleki po łonie natury bądź średni, w wolnej chwili, znalezionej podczas wykonywania obowiązków.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Niewykluczone, że dziś znajdziesz ofertę pracy, która dosłownie Cię uskrzydli. Będziesz dzwonić do różnych pracodawców, jednak nic tak naprawdę nie będzie Cię satysfakcjonowało. Musisz postępować w zgodzie ze swoim sercem – wtedy wszystko będzie jak należy.

Horoskop dzienny – Waga

Masz szansę na niespodziewany rozwój uczucia. Pewna zupełnie obca osoba zrobi dziś na Tobie piorunujące wrażenie i stanie się szybko Twoim obiektem westchnień. Możliwe, że niedługa droga dzieli Cię od zacieśnienia z nią więzi i stworzenia czegoś trwałego.

Horoskop dzienny – Skorpion

Choć dziś zdecydowanie wolałabyś/wolałbyś pobyć sam, wciąż będziesz zmuszana/zmuszany do prowadzenia rozmów. Pewne kłopotliwe pytania i przykre komentarze mogą Cię mocno zdołować. Postaraj się jednak jakoś zapanować nad kiepskim humorem, bo już niedługo los wynagrodzi Ci niedogodności.

Horoskop dzienny – Strzelec

Rodzinne spotkania i ciągłe odwiedziny w Twoim domu to ostatnie, o czym teraz marzysz, ale niestety, będziesz się musiała/musiał przygotować na to, że żadnej z tych rzeczy nie unikniesz. Trzymaj nerwy na wodzy, bo w przeciwnym razie awantura jest murowana.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Szereg obowiązków, jakie masz do wykonania, nie okaże się szczególnie wymagającym wyzwaniem. Wszystko pójdzie Ci szybko i sprawnie, a Ty poczujesz się doskonale, realizując kolejne punkty na liście swoich celów. Nie obawiaj się przeciwności – dziś Cię nie dosięgną.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możliwe, że zapragniesz zmiany otoczenia. Może chodzi tylko o pracę, gdzie nie do końca dogadujesz się z innymi, a może o miejsce zamieszkania, które mocno Cię przytłacza. Przemyśl to i podejmij jedyną słuszną decyzję – czasem prawdziwa rewolucja jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Ryby

Wszystko wokół Ciebie zmienia się jak w kalejdoskopie. To właśnie dlatego dziś będziesz musiała/musiał wziąć pod uwagę okoliczności, o których wczoraj w ogóle nie myślałaś/myślałeś. Nie martw się – dzięki temu nie będziesz musiała/musiał niczego poświęcać.

Więcej o: