Horoskop dzienny - 23 czerwca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 czerwca. Los może być bardziej przewrotny niż myślisz! Sprawdź koniecznie, co przydarzy Ci się w ten czwartek i bądź gotowa/gotowy na szereg ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś będziesz mieć poważne problemy z cierpliwością, przez którą trudno Ci będzie chociażby utrzymać nerwy na wodzy. Szybko uznasz, że wszystko i wszyscy  sprzysięgli się przeciwko Tobie i Twoje towarzystwo stanie się zdecydowanie trudne do zniesienia. Koniecznie weź parę głębokich wdechów i przeanalizuj sytuację. Może za bardzo panikujesz?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Czwartek dostarczy Ci mnóstwo szczęścia, jeśli tylko od samego rana nie postanowisz marudzić na wszystko, co może Cię spotkać. Zachowując pozytywne nastawienie, zyskasz przychylność kilku osób w pracy, a te być może polecą Cię do bardzo ważnego projektu. W domu spędzisz miło czas z rodziną. Jeśli pogoda dopisze, wybierzecie się na wspólny, wieczorny spacer.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Życie spłata Ci figla. Dwa niezwykle istotne spotkania zawodowe nałożą Ci się w czasie. Niestety, nie będziesz mogła/mógł odwołać ani przełożyć żadnego z nich i rozpoczniesz nerwowe poszukiwania zastępstwa na jedno z nich. Choć sytuacja okaże się nie do pozazdroszczenia, znajdziesz osobę, która zgodzi się pomóc. Musisz jednak wiedzieć, że nie ma nic za darmo – już wkrótce będziesz musiała/musiał poratować tego kogoś w innej kwestii.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Od rana będzie Ci towarzyszyć lekka trema w związku z pomysłem, który masz przedstawić wśród współpracowników. Nie martw się jednak, bo wbrew Twoim obawom, zostanie on bardzo dobrze przyjęty. To z kolei wpłynie pozytywnie na Twoją samoocenę, dodając Ci pewności siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Twoje dzisiejsze kontakty z ludźmi będą bardzo owocne. Nie ma znaczenia, czy spotkasz się z kimś, kogo już dobrze znasz, czy z zupełnie nową osobą – dogadacie się praktycznie w każdej kwestii. Możesz być pewna/pewien, że każda z dzisiejszych rozmów dostarczy Ci wyjątkowo miłych wspomnień.

Horoskop dzienny – Panna

Czwartek pokaże Ci, jak wiele błędów popełniłaś/popełniłeś do tej pory i jak koszmarne mogą mieć one konsekwencje. Niestety, jest już za późno, by się z tego wyplątać, dlatego też będziesz zmuszona/zmuszony stawić czoła lawinie przeciwności. Nie rezygnuj z walki – jeśli się poddasz, wyjdziesz na tym jeszcze gorzej.

Horoskop dzienny – Waga

Cały dzień ułoży się po Twojej myśli. Wieczorem jednak czeka Cię nieprzyjemna niespodzianka. Postaraj się jednak utrzymać nerwy na wodzy, bo gdy okażesz swoje niezadowolenie, sprawa jeszcze się skomplikuje, a może nawet i pogorszy. Lepiej przemilczeć niektóre kwestie i nie doprowadzić do wybuchu poważnej awantury.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewnej osobie od dawna zależy na rozmowie z Tobą. Mimo że być może nie masz na to ochoty, daj jej szansę, żeby się wykazała i przedstawiła Ci swoje stanowisko. Niewykluczone, że nie wiesz o jakiejś bardzo ważnej kwestii, która zupełnie zmieni Twoje podejście do obecnych spraw.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nie planuj nic ważnego na ten czwartek, bo los i tak zweryfikuje to, co sobie założysz. Postaw dziś raczej na spontaniczność i poddawaj się chwili. Nie bój się podejmować tych bardziej szalonych kroków, dzięki którym Twoje życie może ponownie nabrać znacznych rumieńców.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś wydarzy się coś nieplanowanego, co mocno wstrząśnie Twoim życiem. Choć z początku będziesz z tego powodu bardzo niezadowolona/niezadowolony, wkrótce okaże się, że bardzo dobrze się stało.  Możliwe, że Twoja ścieżka zawodowa podąży w zupełnie nieoczekiwanym kierunku. To z kolei otworzy przed Tobą nowe możliwości, pozwalając na szybki rozwój.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dzisiaj postanowisz odetchnąć trochę świeżym powietrzem. Bardzo Ci się to przyda po ostatnim tkwieniu w czterech ścianach. Na pewno skorzystają na tym też inni, z którymi miałaś/miałeś się spotkać. Pomyślcie o jakimś wspólnym sposobie na spędzenie wolnego czasu właśnie na łonie natury.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Możliwe, że w ten czwartek dość dotkliwie odczujesz chwilowe niepowodzenia. To mocno popsuje Ci humor, a być może sprawi nawet, że nie będziesz potrafiła/potrafił w niczym znaleźć dobrych stron. Spróbuj nabrać dystansu do sytuacji i rozważyć wszystko jeszcze raz, zupełnie na trzeźwo – to pozwoli Ci odnaleźć szczęście nawet tam, gdzie pozornie go nie było.

Więcej o: