Horoskop dzienny - 16 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 maja. Dowiedz się, jak będzie wyglądał pierwszy dzień nowego tygodnia. Poznaj swój horoskop dzienny na poniedziałek, by przygotować się na to, co przyniesie los. Przekonaj się, co czeka Barana, Bliźnięta, Pannę, Wagę i pozostałe znaki zodiaku.

Horoskop dzienny – Baran

Początek tygodnia nie zacznie się najlepiej dla osób spod znaku Barana. Musisz przygotować się na podjęcie nowych wyzwań, które będą wymagały sporego wysiłku. Stracisz też sporo czasu, a na dodatek niektóre z Twoich planów będą musiały zostać przełożone na inny termin. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Lew.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ktoś może dzisiaj pokrzyżować Ci plany. Przygotuj się na to, że stracisz sporo nerwów i energii, zmagając się z załatwianiem dodatkowych spraw. Obowiązki dosłownie Cię przytłoczą. Na dodatek możesz usłyszeć dziś wieści, które nie sprawią Ci radości. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Byka okaże się dziś Waga.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzień zapowiada się interesująco. W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Możesz też  odnieść dziś mały sukces, który bardzo Cię ucieszy. Szczęście może również sprzyjać Ci w miłości. Niewykluczone, że ktoś zaprosi Cię na randkę lub poznasz kogoś, kto wyda Ci się wyjątkowo interesujący. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Bliźniąt będą dzisiaj Ryby.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Rak

Raki będą dziś wyjątkowo pomysłowe. Pewien pomysł może okazać się niezwykle dochodowy i zaskoczy kogoś z Twojego otoczenia. W tym dniu nie powinnaś/powinieneś mieć żadnych większych problemów w pracy, jednak drobna awaria w domu może wiązać się z potrzebą wydania większej sumy pieniędzy. W tym dniu sprzyjającym znakiem zodiaku dla Raka będzie Strzelec.

Horoskop dzienny – Lew

Uda Ci się dzisiaj załatwić dość ważną sprawę, a na dodatek będziesz mieć sporo szczęścia w pracy. Szef może docenić Twoje zaangażowanie i pomysłowość. Ktoś może jednak pozazdrościć Ci pochwał i sukcesów. Uważaj na osoby spod znaku Koziorożca i Skorpiona. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Lwa okaże się Baran.

Horoskop dzienny – Panna

Będziesz dziś mieć problemy ze skupieniem się na pracy. Wiele spraw będzie Cię rozpraszać, przez co możesz nie wyrobić się z dokończeniem wszystkich zadań. Możesz być też trochę rozdrażniona/rozdrażniony. Wiele wskazuje na to, że czeka Cię dziś nieprzyjemna wymiana zdań. Lepiej unikaj wchodzenia w dyskusję z osobami spod znaku Byka. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Skorpion.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiaj postawisz na aktywność. Dobrym pomysłem okaże się rozpoczęcie dnia od krótkich ćwiczeń. Spędzenie chwili na świeżym powietrzu pomoże Ci się odprężyć, dzięki czemu bardziej skupisz się swoich obowiązkach. W pracy nie napotkasz żadnych większych przeszkód, a nawet możesz mieć szansę, by się wykazać. Wieczorem będziesz w romantycznym nastroju. Twoja druga połówka może sprawić Ci miłą niespodziankę. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Rak.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz dziś trafić na ciekawe okazje, dlatego znajdź chwilę, by wpaść do ulubionego sklepu. W pracy wszystko powinno dzisiaj układać się dobrze, jednak uważaj na osoby, za którymi nie przepadasz. Mogą próbować popsuć Ci humor. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Wodnik.

Horoskop dzienny – Strzelec

Mała pomyłka może dzisiaj stać się przyczyną większego problemu. Prawdopodobnie będziesz musiała/musiał zmienić trochę swój plan dnia, by poradzić sobie z napotkaną przeszkodą. Wieczorem znajdziesz trochę czasu na relaks. Możesz również spodziewać się otrzymania interesującej oferty. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Lew.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś z bliskich może Cię dzisiaj zaskoczyć wiadomością, którą Ci przekaże. Pamiętaj jednak, by w tym dniu nie angażować się w sprawy innych, nie wyjdziesz na tym korzystnie, a nawet nie usłyszysz podziękowań. Postaraj się skoncentrować na pracy, by nadrobić zaległości z ostatnich dni. Wieczorem pozwól sobie na relaks przed telewizorem lub spędź miło czas z książką w ręku. W tym dniu sprzyjającym znakiem zodiaku dla Koziorożca będzie Baran.

Horoskop dzienny – Wodnik

Będziesz musiała/musiał zastanowić się nad tym, czy warto kontynuować pewną znajomość. Być może nadszedł czas na zmiany, które pozwolą Ci podjąć nowe wyzwania i sprawią, że poczujesz się szczęśliwsza/szczęśliwszy. W pracy podejmuj odważne decyzje i słuchaj tego, co podpowiada Ci intuicja. Jeśli będziesz potrzebować dziś porady, poproś o wsparcie osobę spod znaku Koziorożca.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Ryby

Dzień możesz rozpocząć z bólem głowy, który utrudni Ci funkcjonowanie. Niestety, możesz spóźnić się do pracy lub na ważne spotkanie. Musisz też uważać, bo ktoś może dziś próbować namawiać Cię do podjęcia decyzji, która nie będzie dla Ciebie korzystna. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się Panna. 

Więcej o: