Horoskop dzienny - 14 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 maja. Jak zapowiada się ten dzień? Co dla nas szykuje los? Sprawdź koniecznie, co mówi horoskop na nadchodzącą sobotę i bądź gotowa/gotowy.

Horoskop dzienny – Baran

W końcu uznasz, że ciągłe odkładanie planów niczemu się nie przysłuży. Musisz zacząć działać, jeśli chcesz kiedykolwiek zobaczyć jakiekolwiek rezultaty. Nie obrażaj się na innych za to, że oni postanowili wziąć sprawy w swoje ręce – Ty też możesz.

znaki zodiakuKolory znaków zodiaku. Te barwy najlepiej oddają ich charakter

Horoskop dzienny – Byk

To będzie bardzo pozytywny dzień. Spotkasz się ze swoimi znajomymi i spędzicie miło czas, wymyślając szereg zabaw. Sam fakt, że będziecie razem sprawi, że poczujesz się lepiej. Odnajdziesz też dawno zgubioną pewność siebie i siły do dalszych działań.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć wcale tego nie planowałaś/planowałeś, przyjmiesz pewne zaproszenie, dzięki któremu uda Ci się wreszcie wyrwać na trochę z domu. Możesz zadziwić swoich bliskich, gdy wrócisz naprawdę późno. Nie daj sobie jednak wmówić, że zrobiłaś/zrobiłeś coś nie tak.

Horoskop dzienny – Rak

To będzie trudna sobota. Choć nastawiałaś/nastawiałeś się na odpoczynek, niestety, nie masz co na niego liczyć. Wszyscy będą czegoś od Ciebie chcieć, a pewne sprawy, o których niemal zapomniałaś/zapomniałeś, znowu o sobie przypomną. Nie poddawaj się jednak – wystarczy trochę samozaparcia, a dasz sobie radę.

Zobacz wideo A to ciekawe

Horoskop dzienny – Lew

Tej soboty okażesz się potwornie zmęczona/zmęczony. Nic nie będzie Cię cieszyć ani nie wywoła Twoich emocji. Jedyne, o czym zapragniesz myśleć to sen. Nie bój się, jeśli ktoś nie zrozumie Twojej potrzeby samotności i odpoczynku. Ważne, żebyś doładowała/doładował swoje baterie i wróciła/wrócił do formy.

Horoskop dzienny – Panna

Energia, która będzie Cię dzisiaj rozpierać, nie pozwoli Ci siedzieć w miejscu. Zapragniesz zrealizować przynajmniej połowę punktów ze swojego planu na weekend, choć nie każdemu się to spodoba. Pomyśl nad tym, co zaplanować na jutro, by niedziela też okazała się tak emocjonująca, jak sobota.

Horoskop dzienny – Waga

To będzie niezwykle aktywna sobota. Ilość spotkań ze znajomymi i rodziną zawróci Ci w głowie. Nie zdążysz nawet pomyśleć o tym, by przerwać ten szalony rajd. Towarzyszyć Ci będzie świetny humor i same pozytywne emocje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Szereg trudnych decyzji, do których podjęcia zostaniesz zmuszona/zmuszony trochę wbrew sobie. Nie martw się jednak, ponieważ Twoja intuicja ani trochę Cię nie zawiedzie. Nie daj się zmanipulować innym – kieruj się własnym przeczuciem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Trochę się dzisiaj pomęczysz. Możliwe, że w Twoim otoczeniu dojdzie do jakiejś burzliwej kłótni. Spróbuj przeczekać trudniejsze chwile, bo wieczór świetnie Ci wszystko zrekompensuje. To właśnie wtedy poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Niespodziewanie w Twoim życiu pojawi się ktoś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś. Wasze spotkanie będzie niezapomnianym doświadczeniem. Kumulacja dobrych emocji pozwoli Ci poczuć się lepiej i odzyskać humor na najbliższe dni.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nad Twoją rodziną zawiśnie widmo poważnej awantury.  Postarasz się wszystko jakoś załagodzić, ale nie wszyscy będą skłonni współpracować. Twoje starania jednak nie pójdą na marne – nie poddawaj się za szybko, a osiągniesz cel.

znaki zodiakuRetrogradacja Merkurego w maju 2022. Te znaki zodiaku czekają kłopoty

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba postanowi dojść z Tobą do porozumienia. Co poważnie Cię zaskoczy, zdecyduje się nawet przeprosić. Nie próbuj jednak grać jej na uczuciach i po prostu przyjmij jej słowa. To jedyny sposób, byście się pogodzili.

Więcej o: