Horoskop dzienny - 8 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 maja. Los może płatać figle. Nie chcesz, żeby i Ciebie to spotkało? Przekonaj się w takim razie, co przyniesie Ci najbliższa niedziela i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna osoba bardzo Cię dzisiaj zawiedzie. Prawdopodobnie nie zechce dotrzymać ważnej dla Ciebie obietnicy lub będzie szła w zaparte, twierdząc, że o niej w ogóle nie pamięta. Niestety, nigdzie nie znajdziesz wsparcia w tej kwestii. Mało tego – możesz zostać uznana/uznany za natręta. Na szczęście wieczór spędzisz o dziwo w przyjemnej atmosferze.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ostatnio cały czas towarzyszyły Ci silne nerwy. Pamiętaj, że stres nikomu nie pomaga, dlatego dobrze by było, gdybyś wreszcie wrzuciła/wrzucił na luz. Nawet jeśli coś Cię mocno rozstraja, postaraj się nie myśleć o tej kwestii przez cały czas, bo w pewnym momencie się wykończysz, a przecież nie o to Ci chodzi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Realizacja Twoich pomysłów pójdzie jak z płatka. Praktycznie cały dzisiejszy dzień spędzisz na myśleniu nad tym, co jeszcze mogłabyś/mógłbyś zrobić. Jednocześnie poczujesz się ważna/ważny i naprawdę potrzebna/potrzebny, a to wcześniej Ci się nie zdarzało. Ciesz się tą chwilą i zapamiętaj ją na długo.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiaj poświęcisz się pracom ogrodowym. Jeśli nie masz przydomowego ogródka, prawdopodobnie zajmiesz się roślinami w domu. Możliwe też, że zapragniesz przeprowadzić jakieś porządki. Jeśli masz kolekcję jakichś ulubionych rzeczy, to doskonały moment, by zadbać o ich odpowiednie ułożenie.

Horoskop dzienny – Lew

Zapragniesz bliskości. Możliwe, że na horyzoncie nie pojawi się nikt, kto mógłby Ci ją zapewnić. To sprawi, że przez cały dzień będziesz mocno zawiedziona/zawiedziony. Dodatkowo na pogorszenie się Twojego samopoczucia wpłynie rodzinna awantura. Lepiej się w nią nie mieszaj.

Horoskop dzienny – Panna

Masz dzisiaj ogromne szczęście, które może Ci wróżyć powodzenie w grach losowych. Jeśli masz taką możliwość i ochotę, puść los w jakiejś loterii bądź zdecyduj się na jakąś inną grę. Możliwe, że efekt zaskoczy samą/samego Ciebie. Czasem jednak miło jest zrobić sobie przyjemną niespodziankę.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś nie będziesz w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Może pora wyjść gdzieś z przyjaciółmi? Niewykluczone, że ostatnio przez nawał pracy trochę ich zaniedbałaś/zaniedbałeś. Spędzony razem czas na pewno zrekompensuje Twój wcześniejszy brak zainteresowania, a jednocześnie pozwoli Wam prędko odnowić relacje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiaj postanowisz trochę się pobawić. Sama/sam będziesz proponować kolejne gry czy zabawy, a członkowie rodziny chętnie wezmą w nich udział. Możliwe, że nie każdy będzie w pełni zadowolony z przebiegu rozgrywki, jednak wiadomo – nie wszyscy mogą być zwycięzcami.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pewna rzecz nie daje Ci spokoju. Cały czas o niej myślisz i przez to nie potrafisz się skupić na niczym innym. Nie możesz tak robić, bo w ten sposób sama/sam prosisz się o kłopoty. Skup się na tym, co tu i teraz, a inne sprawy pozostaw na później. Na pewno jakoś się wyjaśnią.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś nagle doznasz olśnienia. W jednej chwili dojdziesz do wniosku, że to, czym zajmujesz się zawodowo, w ogóle nie jest dla Ciebie. Pod wpływem emocji postanowisz szybko złożyć wypowiedzenie i przenieść się w swoje wyjątkowe miejsce. Przez dłuższy czas trudno Ci jednak będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

W końcu przytrafi Ci się coś naprawdę dobrego. Nie musisz się martwić, że popełnisz jakiś błąd, bo Twoje kolejne posunięcia będzie kontrolował dobry los. To sprawi, że zrobi Ci się naprawdę przyjemnie i nie będziesz się musiała/musiał o nic martwić.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Ryby

Niedziela powinna być dniem wypoczynku. Pamiętaj o tym, biorąc na swoje barki kolejne obowiązki. Praca nie powinna być też wszystkim, co Cię interesuje. Musisz w końcu wyluzować, bo ani Ty ze sobą nie wytrzymasz, ani inni z Tobą.

Więcej o: