Horoskop dzienny - 7 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 maja. Co przyniesie przyszłość? Tego nigdy nie możesz być pewna/pewien. Warto jednak podejrzeć, co prawdopodobnie przydarzy się w nadchodzącą sobotę, by już teraz pozostawać w stanie gotowości.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś będziesz się dużo ruszać. Aktywność wymuszą na Tobie różne sytuacje, które uznasz za niekoniecznie sprzyjające. Postaraj się za dużo nie myśleć – w przeciwnym razie tylko sobie zaszkodzisz, jednocześnie zatruwając sobie humor.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Twoje finanse wreszcie ulegną wyraźnej poprawie. Wystarczy jeszcze chwila cierpliwości, a naprawdę staniesz na nogi. Nie rezygnuj jednak z działań, których się podjęłaś/podjąłeś, bo możesz łatwo stracić wszystko, co osiągnęłaś/osiągnąłeś.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poczujesz się dzisiaj naprawdę kiepsko, choć nie będziesz miała/miał ku temu żadnego konkretnego powodu. Na szczęście Twoje otoczenie wykaże się wobec Ciebie ogromem empatii. Dzięki tym osobom momentalnie wróci Ci dobry humor.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Rak

Pewne rzeczy wskoczą dziś na właściwe tory. To sprawi, że niespodziewanie wszystko zacznie Ci się układać. Nie musisz się obawiać, że czar pryśnie – wieczór także spędzisz bardzo miło, nawet jeśli w samotności.

Horoskop dzienny – Lew

W końcu poczujesz, że masz siłę do realizowania kolejnych celów. Przestaniesz zadręczać się swoimi dotychczasowymi porażkami i uwierzysz w siebie. To z kolei pozwoli Ci w końcu odnaleźć miejsce wśród innych i poznać swoją wartość – tę prawdziwą.

Horoskop dzienny – Panna

Jeśli potrzebujesz coś kupić, wybierz się na zakupy koniecznie dziś. Tylko w takim wypadku zdołasz się załapać na szereg promocji, które pomogą Ci zrealizować większość swoich marzeń. Nie martw się niepowodzeniami, bo te Ci się dzisiaj nie przytrafią.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje działania przyczynią się do wywołania radości u pewnej osoby, która jest Ci szczególnie bliska. Nie masz pojęcia, jak wiele znaczy dla niej to, co zrobiłaś/zrobiłeś. Dzięki temu Wasze relacje jeszcze się poprawią i staną się jeszcze silniejsze.

Horoskop dzienny – Skorpion

Musisz wreszcie realnie spojrzeć na przedsięwzięcia, na które się zdecydowałaś/zdecydowałeś. Być może powinnaś/powinieneś zrezygnować z niektórych z nich, bo wzięłaś/wziąłeś na siebie zdecydowanie zbyt dużo, niż zdołasz udźwignąć. Ewentualnie pomyśl, czy ktoś mógłby Ci udzielić pomocy w tym zakresie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Musisz wreszcie zacząć słuchać intuicji. Nie wszystko, co sobie założyłaś/założyłeś, jest dla Ciebie odpowiednie. Nie pakuj się w coś, czego w ogóle nie czujesz, nawet jeśli odwołując swoje zamierzenia, miałabyś/miałbyś zawieść czyjeś nadzieje. Pamiętaj – przede wszystkim liczysz się Ty. Nie możesz wiecznie uszczęśliwiać wszystkich naokoło.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nawet, jeśli w tę sobotę szykują się jakieś spotkania, możesz być spokojna/spokojny o ich przebieg. Szybko znajdziesz wspólny język ze swoimi rozmówcami, a tłumaczenie kolejnych kwestii przyjdzie Ci z niebywałą łatwością. Po wszystkim natomiast zapragniesz się jakoś nagrodzić za tak dobre osiągnięcia. Może wreszcie pozwolisz sobie na odrobinę rozluźnienia?

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewne wydarzenie sprawi, że ponownie zaczniesz wierzyć w swoje siły, talent oraz w to, że możesz jeszcze coś osiągnąć w życiu. Możliwe, że powrócisz do dawno zapomnianej pasji i zaczniesz o niej myśleć naprawdę poważnie. Nie słuchaj głosów otoczenia – inni niekoniecznie muszą rozumieć, jakie to dla Ciebie ważne.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś będziesz musiała/musiał spojrzeć prawdzie w oczy. Możliwe, że przyznasz przed sobą, że masz kłopoty finansowe lub problemy innego rodzaju. Chcesz czy nie, będziesz musiała/musiał poradzić sobie z nimi całkiem sama/sam. Nie załamuj się jednak – nie wszystko jest tak trudne, jak myślisz.

Więcej o: