Horoskop dzienny 23 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 stycznia. Niedziela to czas na wypoczynek, ale nie wszyscy zaznają spokoju. Zastanawiasz się, jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś zaproszenie na spotkanie, które będzie Wam nie na rękę. Gwiazdy radzą odpuścić, brak nastroju przełoży się na słabą atmosferę, która szybko może przemienić się we wzajemną niechęć. Lepiej zostać dziś pod kołdrą

Zobacz wideo Za co Magda Bereda kocha Justina Biebera?

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś pod obserwacją kogoś, komu wydaje się, że poznał wszystkie odpowiedzi. Tymczasem każdy powinien pilnować swoich spraw i Byki wyznaczą dziś swoje granice. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta kochają luksus, ale musicie uważać na rozrzutność. Pieniądze szczęścia nie dają, ale zawsze warto mieć jakieś oszczędności. Czas na wnikliwą analizę rodzinnego budżetu. 

Feng shui - na czym polega ta filozofia?Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś niespokojne, tymczasem Gwiazdy chcą Was zapewnić,  że nie ma ku temu żadnego powodu. Wasze sprawy idą w dobrym kierunku, wszystko ułoży się po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś odrobinę zazdrosne, partner wystawi Wasze zaufanie na próbę. Awantura wisi w powietrzu, ale spokojnie silne emocje świadczą przecież o silnym uczuciu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zdobędą się dziś na odwagę i zrealizują odważny plan, który od pewnego czasu zalegał na półce z marzeniami. Kto wie, może to niewinny początek całkiem nowego rozdziału w waszym życiu?

Horoskop dzienny - Waga

Wagi chcą dziś poczuć, że coś znaczą tymczasem, ktoś wyraźnie chce Was sprowadzić na ziemię. Najlepszym wyjściem z sytuacji będzie ostra obrona swoich racji, inaczej inni wejdą nam na przysłowiową głowę. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony lubią życie na pokaz, tymczasem właśnie dziś ktoś przejrzy wszystkie Wasze karty. Na koniec dnia zawsze najlepiej być sobą, tyle i aż tyle. Tylko, czy Skorpion się odważy? 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zrozumieją dziś, że gra toczy się o wysoką stawkę. Ktoś, kto kiedyś wydawał Wam się przyjacielem nagle pokaże swoje prawdziwe oblicze. Na szczęście obok macie kogoś, kto może ma niełatwy charakter, ale zawsze jest po Waszej stronie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś poirytowane, tak dzieje się zawsze, gdy Wasze plany nie idą po Waszej myśli. Jak rozwiązać problemy Koziorożca? Spokojny spacer po lesie to zdecydowanie dobry kierunek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą cieszyć się dziś dobrym samopoczuciem, nagle wszystko się układa. Być może za takim pozytywnym obrotem spraw stoi nowe uczucie. Na starych murach Wodniki budują nowe szczęście, czy się komuś to podoba czy nie.   

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo spokojne, to co kiedyś było dla Was problemem teraz jest już pod pełną kontrolą. Ryby uczą się odpuszczać i przekazywać obowiązki innym. Tak trzymać! 

Więcej o: