Horoskop dzienny - 16 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 października. Na ile sprzyjają Ci gwiazdy? Przekonaj się, co zostało w nich zapisane dla Ciebie na najbliższą sobotę i gotuj się na to, co może nadejść.

Horoskop dzienny – Baran

Ostatnio zrobiłaś/zrobiłeś spore postępy. To, jak prowadzisz swoje życie, wyraźnie się sprawdza. Z tego powodu postaraj się niczego nie zmieniać. Jeśli to zrobisz, możesz sama/sam sobie zaszkodzić. A po co psuć coś, co tak dobrze funkcjonuje?

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Horoskop dzienny – Byk

Potrzebujesz dzisiaj wybrać się na spacer lub w dłuższą podróż samochodem. Podczas wyprawy zyskasz czas na przemyślenia i poukładanie sobie w głowie wszystkiego, co Cię niepokoi. Niewykluczone, że to, co niedawno zrobiłaś/zrobiłeś, nie było tak świetną reakcją, jak Ci się zdawało. Z perspektywy czasu uznasz, że zachowałaś/zachowałeś się lekkomyślnie i głupio.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To dla Ciebie wymarzony dzień na zakupy. Wpadniesz na wiele promocji i zdecydujesz się na sięgniecie po rzeczy, o których do tej pory nie myślałaś/myślałeś na poważnie. Jeśli zamierzasz załatwić z kimś jakąś sprawę finansową, jeśli tylko to możliwe, zrób to właśnie dziś. Szczęście wyjątkowo Ci dopisze.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Sprawy ułożą się po Twojej myśli. Choć z początku będziesz się obawiać, że Twoi bliscy nie zrozumieją Twojej potrzeby samotności, nikt nie postanowi Cię niepokoić. W ten sposób szybciej dojdziesz do siebie i się zrelaksujesz. Poświęć się swojej pasji i poczuj, że znowu żyjesz.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś, kto już dawno przestał brać udział w Twoim życiu, nagle ponownie pojawi się na horyzoncie. Ta sytuacja mocno zachwieje Twoją równowagą i nie będziesz wiedziała/wiedział, jak się zachować. Postaraj się po prostu być sobą, a tamta osoba to doceni – o ile, oczywiście, nadal interesuje się dawna znajomość.

Horoskop dzienny – Panna

Chociaż masz wrażenie, że inni popełniają wyjątkowo głupie błędy, postaraj się ich nie krytykować. To prawda, że przez ich działania możesz nigdy nie osiągnąć obranego celu, z drugiej strony jednak może on nie jest aż taki ważny i za bardzo się na niego nakręciłaś/nakręciłeś? Przyjrzyj się poważnie swojej obecnej sytuacji, starając się znaleźć w niej mocne strony.

Horoskop dzienny – Waga

Po co skupiać się na czymś, co tylko z pozoru jest ważne? Poświęć się raczej temu, co łączy Cię z rodziną i przyjaciółmi, bo to pozostanie z Tobą na zawsze. Jeśli dręczą Cię jakieś problemy, po prostu o tym nie myśl. Od tego, że będziesz je roztrząsać, wcale nie znikną.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewne osoby od dłuższego czasu starają się kierować Twoim życiem. I chociaż rzeczywiście są Ci bliskie, nie możesz w kółko ulegać. Pora zacząć podejmować samodzielne decyzje – nawet jeśli miałabyś/miałbyś ich później żałować. W końcu nikt nie przeżyje wszystkiego za Ciebie, prawda?

Horoskop dzienny – Strzelec

Chociaż nie chce Ci się tego robić, ta sobota będzie idealnym momentem do nadrobienia zaległości. Możesz przez moment poczuć się przytłoczona/przytłoczony tym, co na Ciebie spadło, a z czym nie poradziłaś/poradziłeś sobie do tej pory, jednak wszystko dobrze się skończy. Dzięki temu, że powrócisz do tego, co było wcześniej i się z tym uporasz, będziesz mogła/mógł wreszcie rozpocząć coś nowego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wreszcie zaczniesz czerpać prawdziwe korzyści z tego, co robisz, a ta sobota pozwoli Ci to dostrzec. Nie musisz dalej utrzymywać, że masz monotonne życie, które nie dostarcza Ci żadnej rozrywki. Po prostu choć przez chwilę zajmij się tym, co naprawdę kochasz, a wszystkie troski odejdą w zapomnienie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Najdzie Cię dziś ochota na porządki. Masz już dość życia w chaosie i pod dyktando innych. Pora zrobić coś dla siebie i zorganizować własną przestrzeń po swojemu. Zobaczysz, o ile przyjemniej zrobi się w domu, gdy napełniona/napełniony optymizmem, podejmiesz zdecydowane działania w celu zapewnienia sobie dobrej przyszłości.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Ryby

Możliwe, że pojawią się u Ciebie wyrzuty sumienia. Będziesz zła/zły na siebie za to, co zrobiłaś/zrobiłeś kilka dni temu. Nie wszystko zresztą potoczyło się tak, jak byś tego oczekiwała/oczekiwał. Nie załamuj się jednak – z czasem będzie lepiej.

Więcej o: