Horoskop dzienny - 9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 października. Weekend sprzyja leniwym chwilom na kanapie, a może to już czas ruszyć w drogę? Sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach na sobotę.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś od rana bardzo zajęte. Ktoś zrzuci na Was zaległe obowiązki i czas do południa upłynie Wam na bardzo przyziemnych czynnościach, ale za to wieczór zapowiada się obiecująco. Dawno odkładana impreza w końcu dojdzie do skutku. 

Zobacz wideo "Brzydula". Filip Bobek zdradza, czy Marek wybaczy Uli. "Wydawało mi się, że tak, ale scenarzyści dokonali zwrotu akcji"

Horoskop dzienny- Byk

Byki będą zaskoczone reakcją partnera na to, co mają mu do przekazania. Szybko okaże się, że dwie strony były zmęczone tym układem i teraz jest szansa na to, że szczęście się do Was uśmiechnie, ale z innej strony. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś odwiedzać rodzinne strony. Pewne sprawy z przeszłości wymagają Waszej interwencji. Przy okazji będzie czas na szczerą rozmowę, która przyniesie rozwiązanie.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Rak

Raki czekają dziś chwile ciszy. Ktoś czeka na gest dobrej woli z Waszej strony. Emocje nie są dobrym doradcą, dlatego czasami z poważną decyzją warto chwilę poczekać. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy wybiorą się dziś w dłuższą podróż, chwile za kółkiem to dobry czas, aby wszystko przemyśleć. Być może Wasze zachowanie było nieodpowiednie do okoliczności. Być może wystarczy tylko przeprosić i już wszystko będzie dobrze.  

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą zaskoczone, jak historia może zatoczyć koło. Dawna miłość znów pojawia się na horyzoncie i prawda jest tak, że jest to naprawdę idealny moment. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi nie wiedzą już, na czym stoją. Partner regularnie zmienia zdanie w bardzo ważnych kwestiach, które dotyczą Waszej przyszłości. Może to już czas przejąć sprawy w swoje ręce i podjąć ostateczną decyzję? 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony będą dziś porządkować przestrzeń. Po wyrzuceniu kilku worków śmieci szybko okaże się, że być może Wasz dom lub mieszkanie wcale nie potrzebowało dodatkowych metrów tylko gruntownych porządków. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce muszą bardziej angażować się w sprawy domowe. Wasz egoizm może doprowadzić Was do bardzo samotnego miejsca. Zamiast udawać i żyć według zasady samo się ułoży bądźcie bardziej obecni tu i teraz. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce nie wiedzą, jak będzie wyglądała przyszłość, ale to nie znaczy, że nie mogą nic zrobić. Przeciwnie, każdy z nas jest kowalem własnego losu, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki nie lubią, gdy życie zaczyna przyśpieszać. Wasze klimaty to zdecydowanie sielsko anielsko bez presji na tykający zegarek. Tym razem warto odebrać telefon o poranku, ponieważ przyniesie Wam bardzo dobre wieści. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby postawią dziś na siebie, partner od dłuższego czasu zawłaszcza każdy weekend, czas na zadośćuczynienie, najlepiej w postaci mini wycieczki. 

Więcej o: