Horoskop dzienny - 14 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 września. Wtorek przynosi nowe szanse dla tych, którzy być może nadal czekają na miłość lub sukces na gruncie zawodowym. Sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś analizować ryzyko zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Natłok myśli sprawi, że poczujecie się przytłoczeni. Warto porozmawiać z kimś, kto zna Was najlepiej. 

Zobacz wideo Janowski udziela wywiadu, nagle pojawia się nieumalowana Sykut-Jeżyna. „W drodze do ubikacji"

Horoskop dzienny- Byk

Byki zrozumieją dziś, że energia, którą wysyłamy w przestrzeń, wraca do nas ze zdwojoną siłą. Warto więc uważać zarówno na słowa jak i na myśli. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta pragną, aby rodzina była blisko. Czasami niektóre sprawy lepiej zostawić tak jak jest, nie ma sensu robić nic na siłę.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Rak

Raki słyszą już bicie weselnych dzwonów, ale gwiazdy radzą do tematu podchodzić rozsądnie. Jest zdecydowanie za wcześnie na poważne deklaracje i planowanie wspólnej przyszłości. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy rozpoczną dziś ważny proces przemiany.  Działajcie zgodnie z maksymą: bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś czekać na ważną wiadomość, która jednak nie nadejdzie. Gwiazdy radzą Wam cierpliwość, wasze modlitwy zostaną wysłuchane.

Horoskop dzienny- Waga

Wagi poczują dziś, że najważniejsza jest przyszłość. To, co było, zostawicie w końcu za sobą i odważnie zaczniecie pisać nowy rozdział. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony nie lubią, gdy ktoś mówi co macie robić. Tymczasem właśnie teraz nadszedł czas, aby się dostosować. Takie są reguły tej gry. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelec może rozpocząć całkiem nowy rozdział w życiu. Teraz jest najlepszy czas na zmiany, wykorzystaj go jak najlepiej.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce zaczną dziś wymagać od innych, koniec z szukaniem winy w sobie. Niech teraz otoczenie dostosuje się do Was. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki będą analizować niektóre sytuacje krok po kroku. Za dużo było już zbiegów okoliczności, aby dalej mydlić sobie wzajemnie oczy. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby wbrew pozorom lubią rozdawać karty, czy ktoś może was za to winić? Ryby koniec końców żyją analizą i strategią. Zanim inni o czymś pomyślą, Ryby są już dawno po etapie koncepcyjnym. 

Więcej o: