''Królowa i konkwistador'' - odc. 51 [20.08.2021] Streszczenie odcinka

Co czeka nas w 51 odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Pedro jest coraz bardziej zdecydowany. Chce po latach wrócić do Cataliny. Sol i Manolo wracają do miasta. Constanza dalej prowadzi swoją grę.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 51

Pedro jest coraz bardziej zdecydowany - chce wrócić do Cataliny, z którą związał się przed laty. Teraz jest w stanie poświęcić dla niej rodzinę i małżeństwo z Constanzą. Żona de Heredii nie zamierza jednak dawać za wygraną. Zabiera więc Catalinę do Cyganki i odkrywa przed nią swoje plany. Tymczasem do Cartageny powracają Sol i Manolo. Robią to w tajemnicy przed bliskimi.  Alberto jest wyczerpany trudami swojej wędrówki. Pomaga mu Alonso. Mężczyźnie udaje się połączyć fakty, z których wynika prawda o tym, kim jest Catalina.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

'Gossip Girl''"Plotkara" powraca na ekrany w zupełnie nowej odsłonie! Co nas czeka?

O czym jest ''Królowa i konkwistador''? 

Kolumbijski serial jest jednym z hitów wakacyjnej oferty TVP. Wyprodukowano go w 2019 r., liczy sobie 60 odcinków i przez pewien czas był dostępny dzięki platformie Netflix. O czym opowiada? Fabuła przenosi nas do Hiszpanii i Nowego Świata doby konkwisty. Poznajemy tu blaski i cienie ówczesnego życia - pełnego wielkich nadziei, szybko rosnących karier, ale i okrucieństwa. Pedro de Heredia to uciekinier z rodzinnej Almerii. Wyrusza za ocean po to, by zdobyć sławę i pieniądze.  Zamiast nich poznaje Catalinę, córkę indiańskiego wodza, która znajduje się w niebezpieczeństwie. Pomaga jej się uwolnić. Młodzi ludzie szybko zakochują się w sobie. Niestety, ale szczęście jest chwilowe. Pedro musi zdradzić dziewczynę z uwagi na dobro swojej rodziny. Catalina poprzysięga mu zemstę. Powraca po latach, gdy de Heredia pełni urząd gubernatora miasta Cartagena. Czy uda jej się zrealizować plan zemsty? Przekonamy się jeszcze przed końcem wakacji. Kolejny odcinek 20 sierpnia o 20.35 na antenie TVP 1. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

'Leśniczówka', serial TVP"Leśniczówka". Nowy sezon z dużymi zmianami. Fani nie będą zadowoleni

Zobacz wideo "Dexter" powraca po latach! Jest pierwsza zapowiedź serialu
Więcej o: