''Królowa i konkwistador'' - odc. 37 [06.08.2021]. Streszczenie odcinka

Sol przeżywa dalsze cierpienia w klasztorze. Nie wolno jej nawet pomagać. Catalina chce pogodzić Pedra z ojcem Sancho. De Heredia nie może porozumieć się z żoną. Co jeszcze czeka na nas w 37 odcinku ''Królowej i konkwistadora''?

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 37

Sol cierpi z powodu poranionych rąk i załamania, ale matka Lola nie chce pozwolić jej pomóc. Uwagę przełożonej zwraca zażyłość dziewczyny z Azuceną, której postanawia położyć kres. Jedyna nadzieja w tym, że Juan otrzyma listy wysłane przez Azucenę po to, by prosić go o ratunek dla Sol.  Catalina chce pogodzić De Heredię z ojcem Sancho. Gubernator miałby podpisać dokument gwarantujący to, że wyłoży pieniądze na plany budowlane księdza. Jednocześnie Pedro dowiaduje się o potajemnych działaniach Constanzy. Dociera do niego informacja, że żona wykupiła budynek na szkołę. Konflikt między małżonkami rośnie na sile.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

O czym jest kolumbijski serial ''Królowa i konkwistador''?

''Królowa i konkwistador'' liczy sobie 60 odcinków. Serial powstał w 2019 r. i przez pewien czas był dostępny na platformie Netflix. W te wakacje ma być ważnym atutem oferty przygotowanej dla widzów przez TVP. Historia opowiedziana w serialu sięga XVI w. i czasów konkwisty. Pedro de Heredia ucieka z rodzinnej Almerii  do Nowego Świata po to, by zdobyć fortunę. Tam spotyka córkę indiańskiego wodza Catalinę, której pomaga. Między dwojgiem ludzi rodzi się uczucie, które nie przetrwa jednak próby czasu.  Dochodzi do zdrady, pojawia się pragnienie zemsty. Czy po latach Catalina odpłaci Pedru za swoje krzywdy? Rąbka tajemnicy uchyli już 37 odcinek, który TVP 1 wyemituje 6 sierpnia o 20.35. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Zobacz wideo "Pani dziekan" - zwiastun. Gwiazda "Chirurgów" w nowej roli
Więcej o: