Horoskop dzienny - 17 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 kwietnia. Sprawdź, co czeka Cię w weekend. Czy to będzie udana sobota, a może musisz zachować szczególną ostrożność?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś spacerować i w ten sposób leczyć ból głowy po wczorajszym wieczorze. Po południu czeka na Was miła niespodzianka, ktoś zaproponuje kolejne spotkanie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś odwiedzać rodzinne strony, do przegadania jest pewna sprawa, z którą nie można dłużej czekać. Czy wszystkim zainteresowanym stronom uda się porozumieć? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś w swoim żywiole, z dala od obowiązków i trosk dnia codziennego. Poczujecie się jak za starych, dobrych lat gdy wszystko było jeszcze takie proste. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują się dziś osaczone, jak każdy znak potrzebujecie chwili tylko dla siebie, tymczasem partner jest z Wami na każdym kroku. Czas na szczerą rozmowę. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś szaleć na zakupach, nowa garderoba zdecydowanie Wam się należy, po miesiącach w obszernych dresach czas na nowe trendy

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś żądne zemsty, ale gwiazdy przypominają, że najlepsza zemsta to szczęśliwe życie. Warto skupić się tylko na sobie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dziś całkiem nowy projekt, takie wyzwanie jest lekarstwem dla duszy. Nowe zajęcie pochłonie Was bez reszty, czeka Was bardzo miłe popołudnie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą nieugięte, zgodnie z zasadą, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, nie dacie się nabrać na czułe słówka. Nie tym razem, nie w tym życiu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś w świetnym humorze, wieczorem czeka Was miła impreza w kameralnym gronie. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz jest na wyciągnięcie ręki. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś zaproszenie na spacer, podczas którego ktoś zwróci na Was uwagę. Gwiazdy szykują Wam miłość od pierwszego wejrzenia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zrobią dziś sobie dzień tylko dla siebie, domowe spa, domowe kino- ta sobota ma być totalnym resetem. Wieczorem otrzymacie ważną wiadomość, która zmieni plany Wodnika na niedzielę. 

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby nie lubią, gdy ktoś mówi im, co mają robić. Dlatego postawcie dziś nieprzekraczalne granice. Biada temu, kto spróbuje je przekroczyć. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała mieszkanie Zofii Zborowskiej