Horoskop dzienny - 1 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 kwietnia. Sprawdź, czy czwartek będzie dla Ciebie łaskawy i jakie są prognozy na weekend.

Horoskop dzienny - Baran

Barany mają już dosyć intryg i plotek, od teraz nie zamierzacie mieszać się w cudze konflikty. To dobra strategia, która na dłuższą metę przyniesie Wam wiele dobrego. Zamiast na biurkowych rozgrywkach lepiej skupić się na zbliżającym weekendzie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zastanawiać się jak pogodzić zwaśnione strony i wprowadzić na nowo ład i porządek. Kłótnie bliskich osób sprawią, że zapragniecie wyjechać daleko, jak najdalej od ciągłych pretensji i  niedomówień. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś pogrążone w przygotowaniach do świąt. Już za chwilę zbierze się cała rodzina i trzeba dopiąć wszystko na ostatni guzik. Zamiast robić wszystko na własną rękę, czasami warto poprosić o pomoc.

Horoskop dzienny - Rak

Raki zapomną dziś o całym świecie, nie w głowie będą Wam terminy i spotkania firmowe. Myśli Raka krążą wokół tej jednej konkretnej osoby, już wkrótce los Was połączy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą dziś poznać pewną tajemnicę, pozyskanie informacji nie okaże się proste, ale zdecydowanie warto poczekać na odpowiedni moment. Już niedługo wszystko stanie się jasne. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być dziś spokojne, podejrzenia okazały się całkiem niesłuszne. Strach ma wielkie oczy i tak było właśnie w tym przypadku. Zamiast widzieć w każdym wroga, lepiej jest budować przyjaźnie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś spokojne o jutro, przez lata udało Wam się wypracować własny system ochrony przed tym, co niespodziewane. Naprawdę mało jest sytuacji, które mogą Was zaskoczyć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo zajęte, o pomoc poprosi Was Ryba i nie będzie wypadało odmówić. To, co teraz uda Wam się wspólnie osiągnąć zaprocentuje ze zdwojoną siłą i właśnie dlatego warto się postarać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś stawać na głowie, terminy gonią nieubłaganie. To, co kiedyś wydawało się proste, teraz przysporzy kilka problemów, ale przy pomocy Skorpiona uda Wam się wyjść obronną ręką. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka trudny czas, czy uda Wam się przejść przez ten weekend suchą stopą? Czas pokaże, nadzieja na lepsze jutro jest zawsze. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zechcą dziś odpocząć, ten tydzień kosztował Was wiele emocji. Tymczasem wszystko toczy się swoim rytmem i na nic już nie macie wpływu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby lubią mieć wszystko pod kontrolą, tymczasem parę spraw posypie się tak czy inaczej. Czwartek sprawi, że popłyniecie w końcu z prądem prosto w stronę weekendu. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Zabrał siostrzenicę do lasu
Więcej o: