"Barwy Szczęścia" odcinek 2401. - co dziś się wydarzy?

Poniedziałkowy odcinek serialu "Barwy Szczęścia" znów przyniesie wiele emocji. Józek będzie rozdarty pomiędzy marzeniami o wyjeździe do Niemiec, a związkiem z Gabrysią. Co wydarzy się u innych bohaterów?

W poniedziałek na TVP2 zobaczymy 2401. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”. Co będzie się działo tym razem?

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Jacek KurskiWiemy, kto leci na Eurowizję! TVP postawiła na swojego ulubieńca

"Barwy szczęścia" odcinek 2401.

Józek dostał zielone światło od lekarzy i cieszy się, że wraca do gry w drużynie. Martwi go jedynie fakt, że wyjazd do Niemiec oznacza rozstanie z Gabrysią. Między piłkarzem i nauczycielką narodziło się uczucie i nie jest to tylko przyjaźń.

Z kolei Łukasz ma przekazać paczkę za pobraniem. Obawiając się, że wpadnie w pułapkę, Sadowski postanawia się zabezpieczyć.

Renia informuje Ludwika, że nie życzy sobie, by Paulinka i współlokatorki odwiedzały go w Otwocku.

Nie wiedząc, że Natalia zna Mikołaja, Madzia zaprasza chłopaka do kancelarii Zwoleńskiej, aby razem obejrzeli zdjęcia z sesji zdjęciowej. Między niedoszłymi kochankami dochodzi do przepychanki słownej.

„Barwy szczęścia” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku

W poprzednim odcinku serialu „Barwy Szczęścia” Regina dowiedziała się, że Franek został strażakiem miesiąca i postanowiła zorganizować uroczystą kolację. Tymczasem Falkowski miał dla niej jeszcze większą niespodziankę. Zdecydował się oświadczyć i z pomocą Stefana i Staszka sprowadził Reginę do eleganckiej restauracji.

Joanna OpozdaJoanna Opozda dostała prezent z okazji Dnia Kobiet pięć minut po północy. Od Antka?

Po namiętnej nocy z Klarą, Hubert był tak rozkojarzony, że wysłał karetkę pod zły adres. Przez jego błąd życie pacjenta było zagrożone.