"Przysięga" odcinek 367. Cemre chce wykończyć Cavidan! Czy jej się uda? Streszczenie odcinka

W 367. odcinku "Przysięgi" pierwsze skrzypce zagra Cemre. Kobieta nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Będzie chciała dopaść Cavidan.

„Przysięga” odcinek 367. Akcja serialu przyspiesza za sprawą przebiegłej Cemre. Kobieta wciąż jest pełna woli zemsty. Nie odpuszcza tematu Cavidan, którą jeszcze niedawno chciała zabić. Teraz zamierza wykonać swój plan w stu procentach. W tym celu obmyśla kolejną intrygę. Nic nie mówiąc Talazowi, późnym wieczorem zakrada się do rezydencji Tarhunów i pokoju Cavidan. Podmienia jej leki – zamiast nich podrzuca truciznę. Następnie Cemre zbiega do piwnicy, aby się schować i w ukryciu poczekać na śmierć swojej ofiary.

Jacek KurskiWiemy, kto leci na Eurowizję! TVP postawiła na swojego ulubieńca

Przysięga odcinek 367. Reyhan jest nieugięta

Co jeszcze dzieje się w 367. odcinku? Reyhan i Emir są przerażeni po odwiedzinach w szpitalu. Poznają tam bliżej historię kobiety, która ma podobny medycznie przypadek do Reyhan. Ma urodzić dziecko, lecz jej życie jest zagrożone. Para jest przejęta tym, co przeszła nowo zapoznana Nuray. Postanawiają jej pomóc i odnaleźć jej męża, po którym ślad zaginął.

Oprah Winfrey, Meghan Markle, książę HarryOprah krytykowana za wywiad z Harrym i Meghan. Widzowie podzieleni

Narin nie traci nadziei na uratowanie życia przyjaciółki. Wszystko jednak wskazuje na przeciwny scenariusz. Zdenerwowaną dziewczynę pociesza ją Kemal. Również Hizir nie rozumie decyzji Reyhan. Emir ściera się z Ahmetem na argumenty, jednak ten drugi nie chce słuchać.

Tymczasem Cavidan zażywa leki i zaczyna dziwnie się zachowywać, co zauważa zaskoczona Melike.

Zobacz wideo Co obejrzeć podczas przymusowej izolacji? Mamy kilka propozycji