"Barwy Szczęścia" odcinek 2400. - co dziś się wydarzy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2400. Falkowski ma niespodziankę dla Reginy. Mężczyzna postanowił się oświadczyć. Po namiętnej nocy z Klarą, Hubert jest tak rozkojarzony, że wysyła karetkę pod zły adres. To może się źle skończyć dla pacjenta. Co czeka pozostałych bohaterów?

W dzisiejszym odcinku serialu "Barwy Szczęścia" znów będzie się sporo działo. Co wydarzy się tym razem?

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

Rozenek, Woźniak-StarakFryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie na koczek Kożuchowskiej

"Barwy szczęścia" odcinek 2400.

Regina dowiaduje się, że Franek został strażakiem miesiąca i postanawia zorganizować uroczystą kolację. Tymczasem Falkowski też ma dla ukochanej niespodziankę. Z pomocą Stefana i Staszka sprowadza Reginę do eleganckiej restauracji. Mężczyzna podjął ważna decyzję i zamierza się oświadczyć.

Po namiętnej nocy z Klarą, Hubert jest tak rozkojarzony, że wysyła karetkę pod zły adres. Przez jego błąd życie pacjenta jest zagrożone. 

Gawron i Żabcia pożyczyli od znajomego samochód, by spełnić swoje marzenia i pojechać na wakacje. Miejsce docelowe - Chorwacja. Więcej czasu spędzą ze sobą także Józek i Gabrysia.

„Barwy szczęścia” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku

Patryk, Jowita i Agata zastanawiali się, kto stoi za porwaniem Sławki. Kobieta lekką ręką wydawała ostatnio pieniądze i nie wiedziała, że ktoś ją śledzi. Jezierski podejrzewał, że za jej zniknięciem stoi Sergiusz. Ten miał jednak alibi i wskazał na Bondę.

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska wspomina imprezę z 2019 roku. Ta suknia była hitem

Natalia była bardzo zadowolona po randce z Mikołajem. Tymczasem jej entuzjazm ostudziła Malwina, która zdradza pikantne szczegóły z jego życia. Opowiedziała Zwoleńskiej, że mężczyzna pracował jako striptizer i chcąc się zemścić na Dylskiej, podszywał się pod Stawickiego.