"Barwy Szczęścia" odcinek 2397. - co dziś się wydarzy?

Barwy szczęścia" odcinek 2397. Sergiusz pilnie poszukuje pieniędzy, bo Bonda coraz brutalniej dopomina się o długi. Bożena pragnie powiększyć rodzinę i adoptować Tadzia. Kobieta mówi o tym Brunowi, który z powodu bezpłodności nie może dać jej dzieci.

Kolejny odcinek serialu „Barwy Szczęścia” zaserwuje widzom dużą dawkę emocji. Co się wydarzy?

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Cezary Pazura szykuje ekskluzywną kolacjeWOŚP. Cezary Pazura szykuje kolację za 37 tys. złotych. Co pojawi się na stole? Jest menu

"Barwy szczęścia" odcinek 2397.

Bonda coraz brutalniej upomina się o długi, co wywołuje przerażenie w Sergiuszu. Mężczyzna próbuje naciągnąć Dominikę i Renatę na pożyczkę. Ma plan, by dzięki tym pieniądzom spłacić pracodawcy część długu Jezierskiego.

Odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa, podczas której Radek wyprze się romansu. Sandra zezna na jego korzyść i poświadczy, że to prawda. Morawski zarzuci żonie, że jest agresywna. To przed sądem potwierdzi z kolei Celina.

Bożena wyzna Brunowi, że pragnie powiększyć rodzinę. Kobieta zechce adoptować Tadzia - chłopczyka, który pojawił się w hotelu podczas afery handlu dziećmi, a teraz przebywa w pogotowiu opiekuńczym. Bruno jest bezpłodny i nie może dać jej dziecka. Czy zgodzi się na pomysł żony?

"Barwy szczęścia". Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W poprzednim odcinku Marek wspierał Witka, który czekał na zakończenie operacji Michaliny. Dziewczyna ma poważne problemy neurologiczne i z tego powodu cierpi na ostre bóle głowy. Niestety, pojawiły się poważne komplikacje.

'Love Island'"Love Island". Sezon dopiero się zaczął, a internauci już nie mają litości

Stańscy dowiedzieli się, że opublikowano informacje o handlu dziećmi w ich hotelu. Bruno był przekonany, że przestępcy pojawili się w hotelu przez Zaborskiego. Doszło między nimi do awantury, w której Rafał został ranny. Mimo przeciwności losu, Stański postanowił ratować swoje małżeństwo.