"M jak Miłość". Łukasz posunie się o krok za daleko? [Odcinek 1571]

W 1571. odcinku "M jak miłość" poznamy dalszy ciąg romansu Izy z Michałem. Czy kobieta przyzna się Marcinowi?

W 1571. odcinku "M jak miłość" poznamy kolejne perypetie bohaterów. Głównym wątkiem serialu będzie zdrada Izy z Michałem.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

"M jak miłość". Odcinek 1571.

Iza (Adriana Kalska) nadal nie przyzna się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) do zdrady z Michałem (Paweł Deląg). Zamiast szczerze powiedzieć mężowi, że nie pamięta nocy z Ostrowskim, bo ktoś jej dosypał narkotyków do drinka, wybierze kłamstwo i szybko wymyśli wiarygodną historyjkę dla męża:

Dobrze, powiem ci! W Krakowie spotkałam przypadkiem ciocię Artura. To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie, że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany... Ta cała trauma... To wszystko do mnie wróciło... Przepraszam, że od razu ci nie powiedziałam...

Coraz bardziej zdesperowana zacznie oszukiwać ukochanego jak najęta. Kobieta wreszcie nie wytrzyma i w 1571. odcinku "M jak miłość" zostawi Marcina. Zabierze dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) i z pomocą Anety (Ilona Janyst) wyjedzie do Grabiny. W domu Mostowiaków przygarnie ją seniorka rodu Barbara (Teresa Lipowska).

Co jeszcze w 1571. odcinku "M jak miłość"? Bosacki będzie szantażować Michała. Zażąda 30 tysięcy złotych za milczenie w sprawie rzekomego romansu pisarza z Izą. Marcin poczuje, że ukochana coś przed nim ukrywa. Domyśli się, że ma to związek z wyjazdem do Krakowa. Aneta zaś wróci po krótkim urlopie do kliniki i odkryje, że jej kariera jest zagrożona, gdyż większość pacjentów przeniesie się do doktora Karnowskiego. Łukasz nadal będzie romansować z Patrycją. Kobieta zostawi u niego telefon. Gdy Wojciechowski przyjdzie po randce do kliniki, Argasiński rozpozna telefon żony.

Więcej o: