Oliwia Bieniuk w seksownej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej pozuje topless, w ostrym makijażu

Oliwia Bieniuk coraz śmielej stawia kroki w świecie modelingu. Na Instagramie zamieszcza kolejne odważniejsze zdjęcia - tym razem pozuje w mocnym makijażu i topless.

Oliwia Bieniuk w październiku ubiegłego roku skończyła 18 lat i coraz lepiej czuje się w świecie modelingu. Tym razem odważne ujęcie z udziałem córki Ani Przybylskiej zamieściła fotografka Martyna Milczarek, która specjalizuje się w sesjach z modelkami. W jej obiektywie 18-latka pozuje w mocnym makijażu i topless. Wygląda na odważną, młodą kobietę.

Oliwia Bieniuk pokazała swoją odważną sukienkę mini ze studniówki. Kreacja odsłoniła jej dekolt i nogiOliwia Bieniuk pokazała swoją bardzo odważną sukienkę mini ze studniówki. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Czy Oliwia Bieniuk zrobi karierę?

Oliwia Bieniuk bierze udział nie tylko w kameralnych sesjach zdjęciowych. W ubiegłym roku wystąpiła na okładce magazynu "Viva!", dla którego pozowała w sesji na plaży. Nastolatka była zachwycona. Na Instagramie podzieliła się swoim podekscytowaniem.

Emocje jeszcze nie opadły, nadal nie mogę uwierzyć, że jestem na okładce.

Oliwia ma też za sobą pierwsze współprace i już zarabia na modelingu. Została ambasadorką marki Obag, z którą stworzyła własną linię torebek Pink Sunset.

Już wcześniej Oliwia pokazywała się na sesjach z odważnej strony. Niedawno Oliwia Bieniuk zapozowała w samej marynarce. Często też pojawia się w obiektywie wspomnianej fotografki Martyny Milczarek. Tym razem nagiego ciała nie przykryła nawet marynarką.

Cieszę się, że znowu miałam możliwość do pozowania przed aparatem cudownej @venetjen" - pochwaliła się Oliwia
 

Sądząc po zdjęciach, współpraca ich obu jest owocna. Podobają Wam się ujęcia Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk stawia pierwsze poważne kroki w karierze

Oliwia jest córką aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziecko sławnych rodziców od dawna wzrastało przy świetle lamp paparazzi. Jakiś czas temu Oliwia postanowiła pójść ścieżką własnej kariery i również zawalczyć o sławę. Wybrała modeling.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk pochwaliła się szczupłą sylwetką. Jest w świetnej formie!

Jej oryginalna uroda przypadła do gustu fotografom (i fanom). Na swoim Instagramie od czasu do czasu zamieszcza efekty sesji zdjęciowych, w których brała udział.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów
Więcej o: