Horoskop dzienny - 22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 stycznia. Jak wiele niespodzianek czeka Cię tego dnia? Sprawdź koniecznie, co ułoży się po Twojej myśli, a z czego będziesz musiała/musiał zrezygnować.

Horoskop dzienny – Baran

Jedyne, czego będziesz potrzebowała/potrzebował tego dnia, to ogromne pokłady spokoju. Niestety, kłótnia, która wisi w powietrzu, jest nieunikniona, dlatego zachowaj ostrożność zarówno w pracy, jak i w gronie najbliższych. Jeśli się nie opanujesz i włączysz w trwający spór, nie będziesz mogła/mógł przestać. Gdyby doszło do starcia, staraj się wysuwać wyłącznie racjonalne i przemyślane argumenty, ale oszczędź drugiej stronie przykrych słów, których możesz potem żałować.

Horoskop dzienny – Byk

Choć myślisz już o weekendzie, spadnie na Ciebie problem, który nie będzie w żadnym wypadku Twoją winą, a konsekwencją zachowania innej osoby, umiejętnie manipulującej faktami tak, by wszystko zwróciło się przeciwko Tobie. Nie ma rady – będziesz musiała/musiał się gęsto tłumaczyć, ale jeśli podejdziesz do sytuacji na spokojnie i przedstawisz swoją wersję, wszystko dobrze się dla Ciebie skończy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wstąpi w Ciebie energia, która spowoduje, że nie wszystkim w Twoim otoczeniu spodoba się Twoje dzisiejsze zachowanie. Z tego powodu możliwe będą spięcia między Tobą a tymi osobami, jednak nie przejmuj się w ogóle i rób swoje – te drobne sprzeczki nie wpłyną w żaden sposób na Twoje życie. Mimo wszystko, po całym dniu zmagań, możesz być mocno zmęczona, dlatego wieczorem odpocznij i koniecznie zrób coś dla siebie.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Zostaniesz nieco przytłoczona/przytłoczony lawiną zdarzeń, za którymi trudno Ci będzie nadążyć. Staraj się jednak zachować czujność, ponieważ jedno z nich okaże się bardzo istotne i zmusi Cię do sporego skupienia. Sprawdzaj też regularnie pocztę elektroniczną i wiadomości w telefonie, bo prawdopodobnie właśnie dziś ktoś będzie miał Ci do przekazania coś bardzo istotnego. Jeśli nowe wieści mocno Cię wzburzą, w żadnym wypadku nie daj się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny – Lew

Jeśli masz do pozałatwiania jakieś ważne sprawy urzędowe czy biurowe, poświęć im czas właśnie dzisiaj, ponieważ w tej kwestii będzie Ci sprzyjało szczęście. Co więcej, możesz się spodziewać wyjątkowo ciepłego podejścia ze strony osoby zajmującej się Twoją sprawą i dobrej podpowiedzi, jak pokierować czymś innym, nad czym dopiero się zastanawiasz.

Horoskop dzienny – Panna

W ten piątek sama/sam siebie zadziwisz swoją kreatywnością w pracy. Pomysły będą się sypać jak z rękawa, a Twoi współpracownicy docenią niemal wszystkie z nich, dlatego niektóre zostaną wykorzystane w Waszej grupie. Choć nigdy nie byłaś/byłeś dobra/dobry z planowania, dziś wyjdzie Ci ono naprawdę rewelacyjnie. Niewykluczone, że zdecydujesz się także na poważne zmiany, które mogą nieco zbić z tropu Twoich przyjaciół, jednak tak naprawdę przyniosą i Tobie, i im same korzyści.

Horoskop dzienny – Waga

Wreszcie poczujesz impuls do zmian. Nie będziesz się także wahać z podejmowaniem konkretnych działań, które Cię do nich przybliżą. Coś wydarzy się w Twojej relacji życiowej i będzie to bardzo przyjemna niespodzianka. Wieczorem może natomiast nadejść niezwykle interesująca propozycja dotycząca gruntu zawodowego.

Horoskop dzienny – Skorpion

Choć dziś odczujesz sporą niechęć do angażowania się w złożone projekty, nie rezygnuj z nich, ponieważ w ten sposób możesz nie zauważyć czegoś, co bardzo przyda Ci się w przyszłości. Co więcej, jeśli nie staniesz się częścią zespołu, nie będziesz mieć żadnego wpływu na decyzję końcową, która może Cię nie satysfakcjonować. Prawdopodobnie usłyszysz kilka nieprzyjemnych komentarzy pod swoim adresem. Zignoruj je jednak, ponieważ przez tych, którzy Cię nimi uraczą, przemawia zazdrość.

Horoskop dzienny – Strzelec

Tego dnia uważaj, bo prawdopodobnie spadnie na Ciebie zbyt wiele obowiązków, a ci, którzy je zlecą, wyczują, że możesz ich wyręczyć. Co więcej, cały czas będzie w Tobie niepokój, wywołany widokiem błędów innych, które postanowisz koniecznie wytknąć. To może Ci niestety przysporzyć kłopotów. Kiedy zakończysz pracę, zostaw za sobą także swoją nadgorliwość – najwyższy czas, by zająć mózg czymś przyjemniejszym i bardziej odprężającym.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten dzień będzie obfitował w wiele odkryć na gruncie zawodowym. Zaczniesz snucie dalekosiężnych planów finansowych, które wreszcie przestaną być tylko mrzonką. Co więcej, w swoim dążeniu do celu będziesz mogła/mógł liczyć na wsparcie kogoś bardziej doświadczonego, o większych możliwościach i posiadającego spore znajomości.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś powie Ci dzisiaj coś bardzo ważnego, co otworzy Ci oczy na pewne sprawy. Może się okazać, że przez długi czas nie zwracałaś/zwracałeś uwagi na istotną rzecz, która znajdowała się tuż pod Twoim nosem. Dzięki temu uda Ci się spojrzeć na swoje problemy od zupełnie innej strony. Co więcej, być może uda Ci się jakoś skorygować popełniany do tej pory błąd.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

W Twojej głowie zapanuje dzisiaj prawdziwy chaos. Wszystko będzie Ci lecieć z rąk, a rozkojarzenie nie pomoże przy realizacji poszczególnych zadań. Niestety, musisz się pogodzić z tym, że w ten piątek niewiele zdziałasz zarówno w pracy, jak i w domu. Nie próbuj więc podejmować żadnych wyzwań, bo te mogą Cię zwyczajnie przerosnąć. Wieczorem lepiej się odpręż, poczytaj książkę, pooglądaj film albo posiedź w ciszy, z ulubionym napojem czy deserem.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Agata Rubik zabrała dzieci na kulig