Horoskop dzienny - 22 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 listopada. Przekonaj się, jak upłynie Ci niedziela - gwiazdy podpowiadają, jak rysuje się najbliższa przyszłość. Sprawdź koniecznie, czy ten dzień zapowiada się dla Ciebie w jasnych, czy raczej ciemnych barwach.

Horoskop dzienny – Baran

Dzień nie zapowiada się zbyt optymistycznie. Poczujesz się dziś bardzo samotna/samotny, przez co humor nie będzie Ci dopisywał.  Brak towarzystwa zdecydowanie Ci nie sprzyja. Być może nadszedł czas na znalezienie pokrewnej duszy, która zrozumie Twoje potrzeby i nawiąże z Tobą wyjątkową więź. Na domiar złego powrócą do Ciebie dawne problemy.  Przez swoje zmartwienia szybko położysz się spać.

Horoskop dzienny – Byk

Masz ochotę zrobić coś szalonego, chcesz poczuć, że naprawdę żyjesz. Niestety sytuacja nie sprzyja Twoim planom. Możesz być przez to nieco sfrustrowany. Dzień spędzisz w domu i zaczniesz obmyślać plany na dalszą przyszłość. Być może najdzie Cię również ochota na pewne zmiany w swoim otoczeniu i rozpoczniesz poszukiwania nowych mebli lub dodatków, które upiększą wnętrze Twojego domu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zachowaj czujność i bądź uważna/uważny. Dzisiaj możesz naleźć się w sytuacji, w której będziesz musiała/musiał zachować się w odpowiedni sposób. Cierpliwość i przemyślenie różnych opcji może stać się kluczowe, aby uniknąć problemów.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiejszy dzień będzie udany. Spędzisz go w towarzystwie ukochanej osoby i w końcu trochę odpoczniesz. Twoje marzenie o spędzeniu romantycznego wieczoru ze swoją drugą połówką najprawdopodobniej w końcu się spełni. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszego dnia możesz spodziewać się miłego zaskoczenia.  

Horoskop dzienny – Lew

Zgubisz gdzieś swój optymizm i pogrążysz się w rozpamiętywaniu dawnych krzywd. Problem z przeszłości najwyraźniej dalej nie daje Ci spokoju. Być może nadszedł odpowiedni czas, aby uporządkować swoje sprawy i raz na zawsze zapomnieć o pewnych błędach. Poszukaj rozwiązania swoich utrapień. Gwiazdy podpowiadają, że jest to odpowiednia pora.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś zdecydowanie powinnaś/powinieneś skoncentrować swoją uwagę na najbliższym otoczeniu. Ktoś z domowników może potrzebować Twojej uwagi i podpowiedzi. Bądź szczera/szczery, dobra komunikacja umożliwi rozwiązanie ważnej sprawy, która w pewnym stopniu jest związana również z Tobą.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś bardzo docenisz swój dom i rodzinę, na którą możesz liczyć. Ostatnio Twój nastrój nie był zbyt dobry, jednak teraz wszystko zaczyna zmierzać ku lepszemu. Zastanów się nad swoim dalszym rozwojem. Być może jesteś gotowa/gotowy na podjęcie nowych wyzwań, które sprawią Ci wiele satysfakcji.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz być dziś zbyt surowa/surowy dla kogoś bliskiego. Niepotrzebnie się uniesiesz, przez co sprawisz ogromny zawód osobie, która bardzo na Ciebie liczy. Postaraj się zapanować nad nerwami, a unikniesz większej awantury. Aby ukoić nerwy wybierz się na krótki spacer lub oddaj się medytacji.

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie spokojny i rodzinny dzień, w którym nie wydarzy się nic emocjonującego. Odpoczniesz trochę od pracy zawodowej i zajmiesz się domowymi porządkami. Spędzisz czas na rozmowach z bliskimi, a wieczorem w końcu się zrelaksujesz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewne zawirowania całkowicie popsują Ci humor. Opanowanie i pewność siebie staną się jednak zaletami, dzięki którym poradzisz sobie z przeciwnościami, jakie los postawi na Twojej drodze. Idź do przodu i walcz o swoje. Wszelkie działania zakończą się po Twojej myśli, choć początkowo możesz odnieść wrażenie, że nie dasz rady poradzić sobie z zaistniałym problemem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Cały czas fantazjujesz i pozostajesz w sferze marzeń. Spójrz dziś na świat w bardziej realny sposób, być może nie dostrzegasz czegoś, co już dawno powinnaś/powinieneś zauważyć. Bierność i tkwienie w stworzonych przez siebie iluzjach może źle się skończyć. Nie bój się podjęcia pewnych działań, które mogą okazać się konieczne. Jeśli odpowiednio się zmobilizujesz dasz radę osiągnąć obrany przez siebie cel.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś może dzisiaj sprawić Ci miły prezent. Oczekuj również zwrotów akcji w sferze uczuciowej. Dzisiejszy dzień może być bardzo nieprzewidywalny i sama/sam będziesz zaskoczony wiadomościami, które otrzymasz. Niewykluczone, że nawiążesz nowe kontakty, które będą miały wielkie znaczenie dla Twojej przyszłości.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Czy Sylwia wybaczyła już Mikołajowi? Co z jej konfliktem z Monią Kej?