Horoskop dzienny - 8 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 listopada. Odszukaj swój znak zodiaku i zobacz, co gwiazdy szykują dla Ciebie w niedzielę. Czy szczęście będzie Ci dzisiaj sprzyjać?

Horoskop dzienny - Baran

Niepokój, który teraz odczuwasz już wkrótce się skończy i wszystkie sprawy potoczą się po Twojej myśli. Nie warto więc martwić się na zapas, lepiej w niedzielne popołudnie wybierz się na długi spacer. To jest właśnie to, czego Ci teraz najbardziej potrzeba. Wieczorem dobrym pomysłem będzie domowe SPA i dobre kino na kanapie. 

Horoskop dzienny - Byk

Dawna miłość wciąż chodzi Ci po głowie? Nic dziwnego nie tak łatwo zapomnieć, postaraj się przeanalizować wszystkie za i przeciw obecnej sytuacji i zastanów się, czego aktualnie najbardziej Ci brakuje. To Ty jesteś panem swojego losu i dokładnie wiesz co robić, wsłuchaj się w swoje serce, które zna wszystkie odpowiedzi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Rodzina to dla Ciebie teraz priorytet, wszystkie inne sprawy muszą poczekać. Twoi bliscy potrzebują Cię teraz najbardziej. Praca, znajomi to wszystko na pewien czas musi poczekać. Bądź tu i teraz, wspólne chwile są na wagę złota. Warto o tym pamiętać w zabieganym świecie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną snuć plany na przyszłość, to odpowiedni moment. Wasza energia sprawia, że to właśnie teraz wszystko jest możliwe. Nie bójcie się marzyć, będzie już tylko lepiej. W końcu wszystko poukłada się w całość. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą ten dzień spędzić na błogim lenistwie, ten relaks od dawna Wam się należał. Cisza i błogi spokój to prawo, nie przywilej. Warto o tym pamiętać. Zawsze po takim resecie przychodzą Wam do głowy genialne pomysły, dlatego nie zwlekajcie ani chwili dłużej, tylko ruszajcie w stronę kanapy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą liczyć na spokojny dzień w gronie najbliższych, wesołą atmosferę może przerwać niespodziewana wiadomość. Tylko od Was zależy, czy dacie się ponieść emocjom czy weźmiecie głęboki oddech- zimna kalkulacja to teraz najlepsze wyjście. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czekają na rozwiązanie ważnej sprawy urzędowej, przed Wami ostatnia prosta. Wszystko ułoży się w jedną całość, nie musicie się o nic martwić. Czas na dalekosiężne plany, których nikt już nie może Wam pokrzyżować.  

Horoskop dzienny - Skorpion

W niedzielę Skorpiony będą nadrabiać zaległości. To dobry czas, żeby przed poniedziałkiem sprawdzić, czy wszystko gra. Chociażby po to, aby poczuć się lepiej. Przezorny zawsze ubezpieczony, to hasło na dziś. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce znów za czymś pędzą, są tam gdzie nie trzeba, przez co tracą cenne chwile, które już nigdy nie wrócą. Przez upór i niechęć do kompromisu prawdziwe życie Was omija. Strzelce muszą w końcu zwolnić i żyć tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka nerwowy dzień w oczekiwaniu na ważną wiadomość, nie dajcie się porwać emocjom, zwłaszcza, że finalnie wszystko ułoży się po Waszej myśli. Koziorożce od poniedziałku będą musiały zawalczyć o swoje niemal na wszystkich polach. Czy jesteście gotowi? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki już od dłuższego czasu nie mogą znaleźć sobie miejsca, zerwane więzy rodzinne nie dają Wam spokoju. Przestańcie słuchać fałszywych doradców i zróbcie to co do Was należy. To jest ten moment, jeszcze nic nie jest stracone. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby jak zwykle łapią kilka srok za ogon, ale dobra wiadomość jest taka, że i tym razem Wam się upiecze. Wszystko jak zwykle rozwiąże się w ostatnim momencie, ale intuicja, czyli tajna broń Ryb, nie zawiedzie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę
Więcej o:
Copyright © Agora SA