Horoskop dzienny - 29 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 października. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w czwartek. Czy spotka Cię dzisiaj coś pozytywnego/negatywnego na polu prywatnym, zawodowym, finansowym i miłosnym?

Horoskop dzienny - Baran

Koniec miesiąca to dobry czas na małe podsumowanie, analizy wymagają przede wszystkim Twoje wydatki. Być może zbyt dużo wydajesz ostatnio na nowe ubrania, tymczasem Twoja szafa i tak już pęka w szwach. Spróbuj sprzedać ubrania, których już nie nosisz i zacznij oszczędzać, bo już niedługo nadarzy Ci się wyjątkowa okazja i będziesz potrzebować zastrzyku gotówki. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki coraz częściej wracają myślami do lat młodości, dorosłe życie rządzi się swoimi prawami i nie ma w nim miejsca na spontaniczność, czy całonocne imprezy. Tęsknota za tym co było sprawi, że zechcesz odszukać ludzi, którzy kiedyś byli Ci bliscy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta są teraz bardzo oszczędne, mają w głowie plan, który chcą zrealizować. Wszystko ułoży się po Waszej myśli, wystarczy tylko trochę poczekać. Wieczorem ktoś z rodziny będzie potrzebował rady, bądźcie ostrożne w osądach, po to aby tej osoby nie zranić.

Jak usunąć konto na Instagramie? Można to zrobić na stałe lub tymczasowo. Zdjęcie ilustracyjneJak usunąć konto na Instagramie?

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują motyle w brzuchu, w Waszym życiu pojawił się ktoś, kto sprawia, że zapominacie o całym świecie. Motyle w brzuchu to piękny stan, w tym przypadku możesz zaufać i nie musisz się bać, że ktoś zrani Cię ponownie. Zapowiada się fajny, partnerski związek. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy rozpoczną dzień od błogiego lenistwa, gwiazdy powoli prowadzą Was w stronę weekendu, praca nie sprawi Wam większego problemu. Czwartek to dobry dzień na zakupy, zamiast przetworzonego jedzenia sięgnij po zdrowe produkty i przygotuj bliskim pyszny obiad. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny uważać, ktoś może dziś złamać Wasze serce. Zachowaj ostrożność w podejmowaniu pochopnych decyzji. Ten, kto zwraca na siebie uwagę i robi wokół wiele hałasu może nie być tym jedynym. Zamiast rozpaczać, Panny powinny rozejrzeć się dookoła, tuż obok jest ktoś wyjątkowy, kto od dłuższego czasu śni o Was po nocach. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dzień w biegu, gonią Was terminy i sprawy, które nie mogą poczekać. Wieczorem sytuacja powinna ulec zmianie i czeka na Was nagroda. Ktoś złoży Wam propozycję nie do odrzucenia, w końcu wszystko zacznie się układać. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony od rana będą miały dobry humor, czeka Was miły dzień w fantastycznym towarzystwie. Macie teraz głowę pełną pomysłów, które warto wcielić w życie. W Waszym najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto pomoże Wam je zrealizować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce w czwartek zaczną przygotowania do rodzinnego wyjazdu, Wasz plan powiedzie się w 100 proc. Wycieczka będzie bardzo udana - uda Wam się odpocząć i naładować baterie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czwartek to dobry dzień na trening, być może skusicie się też na wizytę u fryzjera. Koziorożce czeka imprezowy weekend, warto więc przygotować się już teraz. Ktoś ma wobec Was konkretne plany, czas na poważne deklaracje i życiowe zmiany. 

TBTTBT: co to znaczy? TBT na Instagramie i innych mediach społecznościowych

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka niespodziewany zastrzyk gotówki, pieniądze nie będą stanowiły problemu. Zastanów się, jaki będzie Twój kolejny krok, inwestycja a może konto oszczędnościowe? Ty wybierasz. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zatęsknią za dobrą zabawą w gronie przyjaciół. Co poskutkuje weekendową imprezą, chcesz miło spędzić czas? Nie zwlekaj zbierz kilka najbliższych osób i wybierzcie się razem do kina i na dobre jedzenie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Anna Mucha nie weźmie udziału w środowym proteście
Więcej o: