Horoskop dzienny - 28 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 września. Chcesz wiedzieć, czy los Ci sprzyja? Przekonaj się, czy tego dnia wszystko ułoży się po Twojej myśli, a jeśli nie, to na co powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę, by jakoś go przetrwać.

Horoskop dzienny – Baran

Początek tygodnia zawsze jest trudny, zwłaszcza że w weekend porządnie się rozleniwiłeś/rozleniwiłaś. Tym razem musisz zachować czujność, bo ktoś w pracy może mieć wyjątkowo zły humor i nagle wytknąć Ci wszystkie Twoje potknięcia. Postaraj się więc być na czas i robić wszystko bez zarzutu, by nie dać mu pretekstu. Twój wysiłek na pewno się opłaci, bo wieczór zapowiada się wyjątkowo przyjemnie, bez względu na to, czy wybierzesz rodzinę, czy starych znajomych.

Horoskop dzienny – Byk

Pogodny nastrój z niedzieli wcale nie odejdzie w zapomnienie i z radością wkroczysz w poniedziałek. Wszystko będzie szło Ci jak z płatka, do czasu, aż nie odbierzesz ważnego telefonu. Przygotuj się na to, że Twoje wyobrażenia na temat najbliższych dni zupełnie rozminą się z rzeczywistością.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ktoś w Twoim otoczeniu stara się przeszkodzić w realizacji Twoich planów i właśnie poniedziałek wybierze na przeprowadzenie ataku. Bądź czujny/czujna, bo jeśli spostrzeżesz się zbyt późno, w żaden sposób nie uratujesz sytuacji. Pamiętaj, że Twoja/Twój Partnerka/Partner to najlepsze wsparcie i tylko z jej/jego pomocą uda Ci się wszystko naprawić.

Horoskop dzienny – Rak

Pierwszy raz od dłuższego czasu obudzisz się naprawdę wypoczęty/wypoczęta. Z trzeźwym umysłem i głową pełną pomysłów poczujesz się jak nowo narodzony/narodzona. To świetny moment, by nadgonić zaległości w pracy, a także by przyjrzeć się bliżej problemom rodzinnym, z którymi do tej pory nie miałeś/miałaś siły się zmierzyć.

Horoskop dzienny – Lew

Przeraża Cię wizja kolejnego tygodnia spędzonego na potwornej harówce? Wrzuć na luz, bo tym razem zapowiadają się spokojniejsze dni. Już dzisiaj zostanie Ci powierzone zadanie, które wreszcie sprawi Ci przyjemność i wreszcie nie będziesz odliczać minut do końca pracy. A wieczorem? W końcu będziesz mieć świetny temat do rozmowy ze swoją drugą połówką!

Horoskop dzienny – Panna

Atmosfera w Twoim domu psuje się od jakiegoś czasu i dzisiejszy dzień to ostatni moment, by zapobiec katastrofie. Wybadaj nastroje wśród domowników, a potem postaraj się wysłuchać obu stron konfliktu. Najlepiej zajmij się tym zaraz po powrocie z pracy, bo tam, dla odmiany, będziesz mieć odrobinę wytchnienia.

Horoskop dzienny – Waga

Chociaż ostatnio cieszyłeś/cieszyłaś się świetnym zdrowiem, w końcu przyszła kolej i na Ciebie. Kiedy pojawią się pierwsze objawy, nie bagatelizuj ich, bo z tego może się rozwinąć coś poważniejszego. Jednocześnie spodziewaj się nagłego przypływu gotówki ze źródła, o którym dawno nie myślałeś/myślałaś.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten dzień przyniesie Ci szczęście. Czekają Cię więc przyjemne godziny pracy i miły wypoczynek w domowym zaciszu. Skorzystaj z tego i koniecznie spędź trochę czasu z najbliższymi. Może uda Ci się zorganizować wieczorny rodzinny seans?

Horoskop dzienny – Strzelec

Ostatnio pomagałeś/pomagałaś komu mogłeś/mogłaś. Najwyższy czas pomyśleć o sobie i zrobić coś, na co masz ochotę. Pozwól innym zrobić coś dla Ciebie i nie bój się, że przesadnie się przy tym napracują. Jeśli dasz im szansę, wasze relacje jeszcze bardziej się zacieśnią.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tego dnia wszystko w Twoim życiu może się zmienić. Koniecznie zaufaj intuicji i nie podchodź do wszystkiego zbyt racjonalnie – pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, bo ostatnio zbyt twardo stąpasz po ziemi. Koniecznie wyskocz gdzieś ze znajomymi i razem zapomnijcie się choć na chwilę. Od czasu do czasu to naprawdę potrzebne.

Horoskop dzienny – Wodnik

To idealny moment, by wreszcie się przełamać. Przestań chować się po kątach i pokaż wszystkim, na co naprawdę Cię stać! Poniedziałek pozwoli Ci zacząć zupełnie nowy etap w życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Co więcej, okaże się, że sprzyja Ci dużo więcej osób, niż podejrzewałeś/podejrzewałaś.

Horoskop dzienny – Ryby

Coś wisi w powietrzu i Ty doskonale o tym wiesz. Nie lekceważ znaków i wskazówek, bo to może Cię skłonić do podjęcia bardzo nierozważnej decyzji. Jeśli będziesz ostrożny/ostrożna, wszystko powinno pójść po Twojej myśli, choć nie do końca w taki sposób, jak z początku Ci się wydawało. Nie słuchaj też głosów odwodzących Cię od realizacji planów – nie będą to szczere słowa.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem