"Elif" - co się wydarzy w 788. odcinku? Kiedy emisja? Jülide przyjmuje Melek pod swój dach [STRESZCZENIE]

"Elif" to turecki serial obyczajowy, który na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest od maja 2017 roku. Co nowego wydarzy się u bohaterów serialu? Jakie wyzwania staną przed Elif i Jülide?

Od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1 emitowane są najnowsze odcinki popularnej tureckiej telenoweli "Elif". Każdego dnia możemy śledzić losy Elif, Reyhan i Yunusa.

"Elif" - streszczenie 788. odcinka serialu

Jülide postanawia przyjąć do swojego domu Melek. Swoje postępowanie ukrywa przed wszystkim znajomymi. Kiedy odwiedza ją Safak, żeby oddać Emirhanowi zeszyt, kobieta jest zdezorientowana. Chce się go pozbyć z domu ze względu na obecność Melek, a z drugiej strony jest zdziwiona faktem, że chłopak odwiedził w tajemnicy swojego nauczyciela. Safak jest zaskoczony, nie może zrozumieć zachowania Jülide.

Tymczasem stan zdrowia Macide się stale pogarsza. Tarik namawia Vilidan, aby ta nie zmarnowała dobrej okazji na podanie kobiecie trucizny. Vilidan nie może znaleźć w sobie odwagi, aby tego dokonać. Kerem odnosi sukces. W końcu przekonał Süreyye, aby mu przebaczyła.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?
Więcej o: