"Elif" - co się wydarzy w 757. odcinku? Kiedy emisja? Co się dzieje z matką Elif? [STRESZCZENIE]

Turecki serial "Elif" emitowany jest na antenie TVP1 codzienne od poniedziałku do piątku. Co tym razem przydarzy się głównym bohaterom w 757. odcinku produkcji?

757. odcinek serialu "Elif" stacja TVP1 pokaże w czwartek, 25 czerwca o godzinie 14:00. Jakie losy tym razem czekają Elif, Vildana i Tarika?

"Elif" - streszczenie 757. odcinka serialu

Elif w dalszym ciągu przebywa u Vildana. Kobieta podejmuje decyzję o kontakcie z Tarikiem, któremu chce się przypomnieć. Jej plan nie jest jednak pozytywny, bowiem zakłada zemstę. Vildan składa wizytę w firmie mężczyzny i oznajmia mu, że natrafiła na ślad Elif.

Kerem w dalszym ciągu nie może dojść do siebie po odejściu Reyhan. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że niesamowicie mu na niej zależy. Do spotkania pomiędzy Vildan i Tarikiem dochodzi w miejscu, w którym kobieta miała zobaczyć Elif. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy z zemsty i żywi nadzieję, że w końcu odnajdzie dziewczynkę.

Elif z kolei wierzy w to, że Vildan poszła na spotkanie z jej mamą i niebawem obie kobiety wrócą do domu. Po tym, jak Vildan wraca sama, dziewczynka jest smutna. Jej matka, Melek jednak nie zginęła w wypadku. Jak się okazało, żyje na granicy przetrwania w ubóstwie.

Zobacz wideo Aga podgląda Gosię Rozenek, a Dajan Ekipę Friza. Kotońscy zakręcili Kołem Plotka