"Elif" - co się wydarzy w 751. odcinku? Tülay poznaje prawdę. Kiedy emisja? [STRESZCZENIE]

"Elif" emitowany jest na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku. Jakie wyzwania staną przed bohaterami tureckiej telenoweli? Co wydarzy się w 751. odcinku produkcji?

751. odcinek serialu "Elif" będzie miał swoją premierę w środę 17 czerwca o godz. 14:00 na antenie TVP1. Jak dalej potoczą się losy Reyhan, Hümeyry i Safaka?

"Elif" - streszczenie 751. odcinka serialu

Rozmowa Hümeyry z matką i Parli nie kończy się dobrze. Hümeyra pod naciskiem pytań traci nad sobą panowanie, jest rozgorączkowana i odczuwa nieprzyjemne skurcze. Pomimo swojego stanu nie ma zamiaru udać się do szpitala na badania. Zamiast tego, prosi o to, aby wezwano dla niej lekarza do domu.

Matka Reyhan opuszcza swój dom rodzinny. Kobieta czuje, że nie może pozwolić, aby traktowano ją dalej w ten sam, pozbawiony szacunku, sposób. Kiedy trafia do rezydencji w końcu może odpocząć. Cieszy się ze swojej nowej sytuacji.

Dochodzi do konfrontacji pomiędzy Safakiem i Leman. Safak grozi kobiecie, że wyprowadzi się z domu, jeśli nie spełni jego oczekiwań. Leman ma za zadanie porozmawiać z Tülay, która w międzyczasie poznaje prawdę. Kobieta dowiaduje się, że przyczyną odejścia Jülide z pracy były słowa Leman.

Zobacz wideo Trzeci sezon "Dark". Netflix pokazał zwiastun serialu, który udało się skończyć przed pandemią