"Elif" - co się wydarzy w 745. odcinku? Kiedy emisja? Elif zniknęła ze szpitala [STRESZCZENIE]

Od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1 emitowany jest turecki serial "Elif". Co tym razem przydarzy się bohaterom w 745. odcinku?

745. odcinek serialu "Elif" zostanie wyemitowany na antenie TVP 1 w poniedziałek, 8 czerwca o godzinie 14:00. Jakie losy czekają Tarika, Macide i Elif?

"Elif" - streszczenie 745. odcinka serialu

Szczęśliwa Macide udaje się do szpitala, w którym znajduje się Elif. Okazuje się jednak, że dziewczynki tam nie ma. W poszukiwania włącza się również Tarik. Po obejrzeniu nagrania z kamer monitoringu okazuje się, że za porwanie odpowiedzialny jest dorosły mężczyzna. Jest nim Cafer.

Niepewna całej sytuacji Macide uważa, że to Tarik jest odpowiedzialny za zniknięcie Elif. W trakcie kolacji Kerem opowiada o jego nieobecności na zebraniu. Macide próbuje się dowiedzieć od zięcia, gdzie się wówczas znajdował, ale ten szybko znajduje wymówkę. Hümeyra jest z tego powodu przekonana, że mąż ją zdradza.

Cafer i Sema robią co mogą, aby Elif żyło się jak najlepiej i aby się ich nie bała. Mając jednak na uwadze, jak cenna i wartościowa jest dziewczynka, sami zaczynają się zastanawiać, czy aby na pewno są bezpieczni.

Zobacz wideo "White Lines" - serial twórcy "Domu z papieru" [ZWIASTUN]