"Elif" - co się wydarzy w 742. odcinku? O której emisja? Parla pokłóci się z Keremem [STRESZCZENIE]

"Elif" to turecki serial emitowany na kanale TVP 1 od poniedziałku do piątku. Co wydarzy się w odcinku 742. produkcji?

Odcinek 742. serialu "Elif" dostępny będzie na TVP1 w środę 3 czerwca o godzinie 14:00. W odcinku czeka nas kontynuacja przygód Kerema, Reyhan i Elif.

"Elif" - streszczenie 742. odcinka serialu

W poprzednim odcinku Parla zobaczyła, jak Kerem próbuje zbliżyć się do Reyhan. To wywołało złość kobiety. Parla urządza Keremowi awanturę z tego powodu. Mężczyzna nie rozumie zachowania kobiety, ponieważ próbował tylko pomóc Reyhan, która skręciła kostkę. Od tego momentu jednak nie może przestać o niej myśleć.

Kerem będzie zły na Parlę za to, że zrobiła mu awanturę. Cały czas będzie też wracał myślami do Reyhan. Parla z kolei zacznie przekonywać Humeyrę, że Kerem darzy inną dziewczynę uczuciem. Humeyra doradzi jej jak zdobyć uczucie Kerema.

Tymczasem Julide będzie zaniepokojona zniknięciem Elif, która błąka się po mieście. Birci pełna nadziei pójdzie do kadr, by dopełnić formalności swojego zatrudnienia w nowej firmie. Na miejscu dowie się jednak, że decyzja o jej przyjęciu została wycofana. Powodem może być dokument, który Rana podsunie Tarikowi.