O kim Mateusz Morawiecki mówił, że "na szczęście złamał rękę"? "Milionerzy"

O kim przyszły premier Mateusz Morawiecki mówił: "Na szczęście złamał rękę"? Odpowiedź na to pytanie, które padło w 271. odcinku "Milionerów", była warta 75 tysięcy złotych. Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

Pan Michał z Wisły zagrał w programie "Milionerzy" o 75 tysięcy złotych, wiedząc, że 40 tysięcy ma już w kieszeni. Huber Urbański przeczytał mu pytanie: O kim przyszły premier Mateusz Morawiecki mówił: "Na szczęście złamał rękę?" i podał cztery możliwe odpowiedzi:

  • A. o Dariuszu Michalczewskim
  • B. o Adamie Małyszu
  • C. o Robercie Kubicy
  • D. o Tomaszu Gollobie

Pan Michał nie wiedział, jaka jest prawidłowa odpowiedź. Stanął przed trudnym zadaniem, bo nie miał już do wyboru żadnego koła ratunkowego. Po chwili namysłu zaznaczył odpowiedź D. Niestety, nie był to dobry wybór. Wiedział o tym ojciec pana Michała, który siedząc na widowni, kręcił przecząco głową.

Mateusz Morawiecki cieszył się, że rękę złamał Robert Kubica

Prawidłową odpowiedzią na to pytanie była odpowiedź C. Mateusz Morawiecki cieszył się, że rękę złamał Robert Kubica. Miało to miejsce w 2013 roku, kiedy urzędujący prezes rady ministrów był prezesem banku. Przez to, że Robert Kubica uległ kontuzji, bank, którym kierował, nie musiał sponsorować kierowcy wyścigowego. 

Zobacz wideo Pies nieuchwytnym wandalem. Przegryzł co najmniej kilkanaście opon na parkingu w Chorzowie