Dominika Tajner - kim jest była żona Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner w świecie show biznesu zaistniała dopiero po ślubie z Michałem Wiśniewskim - wokalistą Ich Troje.

Dominika Tajner była czwartą żoną wokalisty Michała Wiśniewskiego. Urodziła się w 1979 roku w Wiśle. Jest córką Apoloniusza Tajnera - prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza.

Kim jest Dominika Tajner?

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Dominika Tajner była dwukrotnie zamężna. Z pierwszym mężem Juliuszem Idzikiem ma syna Maksymiliana. Drugi mąż to Michał Wiśniewskim, z którym rozstała się na początku stycznia 2019 roku.

Dominika poznała piosenkarza w 2009 roku. Była menadżerką hotelu w Wiśle i podczas jednego z eventów postanowiła zaprosić Michała Wiśniewskiego. Wtedy para się poznała i od razu między nimi zaiskrzyło, mimo że początki ich związku nie były łatwe. Michał Wiśniewski miał za sobą już trzy nieudane małżeństwa i jest ojcem czwórki dzieci. Mimo to para postanowiła być razem i w 2012 roku wzięli ślub. Żona została wtedy jego menadżerką.

Choć wydawało się, że wszystko dobrze się między nimi układa, w 2019 roku Dominika na swoim Facebooku opublikowała informację, że Michał wniósł papiery rozwodowe. Pod koniec września spotkali się w sądzie, gdzie sędzia ogłosił zakończenie ich małżeństwa.

Dominika Tajner wzięła udział w trzech program telewizyjnych: "Agent - Gwiazdy" (2016), "Story of my life-Historia mojego życia" (2018) i "Taniec z Gwiazdami" (2019).

Z ciekawostek: Gwiazda na przedramieniu wytatuowała sobie imię Michała. Po rozwodzie postanowiła go usunąć i całą relację pokazała na Instagramie.

BO