Katarzyna Warnke na pokazie Gosi Baczyńskiej pokazała spory ciążowy brzuch. Był też tak samo ubrany Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli na pokazie Gosi Baczyńskiej. Uwagę zwracał nie tylko prawie identyczny strój pary, ale to brzuch Kasi wzbudził największe zainteresowanie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedługo doczekają się swojego pierwszego dziecka. Tymczasem pojawili się na pokazie Gosi Baczyńskiej ubrani niemalże identycznie. Furorę zrobił sporych rozmiarów brzuch Kasi, która rodzi już naprawdę niebawem.

Katarzyna Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej

Katarzyna Warnke podkreśliła ciążowe krągłości obcisłą, czarną sukienką. 42-latka przyciągnęła uwagę wszystkich, bowiem pojawia się publicznie dość rzadko, ale za to w bardzo wyrazisty sposób. Długo też ukrywała fakt, że jest w ciąży z Piotrem Stramowskim. Dopiero w lipcu pokazała się w całej ciążowej okazałości w czasie pokazu MMC, czym wzbudziła mieszane uczucia - zaledwie kilka dni wcześniej stanowczo zaprzeczała w mediach, jakoby spodziewała się dziecka.

Tym razem jednak dumnie pokazywała piękne, zaokrąglone kształty, obok zaś równie dumny kroczył jej mąż, ubrany w jej lustrzane odbicie. Kiedy Kasia postawiła na czarną sukienkę i biały szlafroczek, Stramowski założył białą marynarkę do czarnej koszuli i spodni.

Katarzyna Warnke ciążą pochwaliła się dopiero niedawno. Co innego Joanna Krupa - u niej mamy ciągłe sprawozdania z przebiegu każdego kolejnego miesiąca:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.