Kim jest Julia Woźniak-Starak? Myślano, że to ona była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na łodzi

Piotr Woźniak-Starak wciąż jest poszukiwany po tym, jak zaginął na jeziorze Kisajno. Na brzegu znaleziono też 27-letnią kobietę, którą początkowo brano za siostrę producenta, Julię Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starakposzukiwany jest od niedzieli rano na jeziorze Kisajno. Razem z 27-letnią kobietą wypadł z motorówki do wody około godziny drugiej w nocy. Początkowo twierdzono, że kobietą jest siostra producenta, Julia Woźniak-Starak.

Julia Woźniak-Starak - kim jest siostra Piotra?

Pomimo wcześniejszych doniesień, to nie Julia Woźniak-Starak była razem z Piotrem na pokładzie motorówki. Nieoficjalne doniesienia mediów były błędne, zaś kobieta okazała się niespokrewniona z rodziną Staraków. Czytelnicy nie przestają jednak pytać o Julię Woźniak-Starak, czyli siostrę producenta.

Julia Woźniak-Starak nie jest osobą zupełnie anonimową. Siostra Piotra Woźniaka-Staraka jest od niego młodsza, ma 29 lat. W przeciwieństwie do brata, który związał się z dziennikarką Agnieszką Szulim, ściśle chroni swoją prywatność.

Julia Woźniak-Starak ukończyła prestiżową szkołę Aiglon College w Szwajcarii. Studiowała neurologię i ekonomię na Brown University w USA. Na co dzień mieszka z mężem w Zurychu.

Kilka lat temu było o niej odrobinę głośniej ze względu na jej zażyłą znajomość z Agnieszką Woźniak-Starak (jeszcze wtedy Szulim). Panie przyjaźnią się i niekiedy razem pojawiały się na ściankach, również w towarzystwie Piotra Woźniaka-Staraka. Trzy lata temu Julia zniknęła na dłuższą chwilę z mediów, po czym wróciła z zupełnie odmienioną sylwetką. Okazuje się, że intensywnie trenowała pod okiem Ewy Chodakowskiej, dzięki czemu udało się jej zrzucić 20 kilogramów.

Zobacz wideo
Więcej o: