Komentarze (33)
"Projekt Lady" traci widzów i przegrywa z "M jak Miłość". Nic dziwnego, formuła programu zaczyna irytować. Talerzyk między kolanami? Rok 1950 już za nami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aistionnelle

  Oceniono 5 razy 1

  Tym dziewczynom naprawdę niewiele już może zaszkodzić.Pewnie, że to nie są i nie będą głębokie zmiany, bo nie mogą takie być, ale mogą zapoczątkować pewien proces.Afirmacji, z których śmieje się autorka tekstu używa się powszechnie i w szkoleniach menedżerskich i w coachingu i w terapii behawioralno-poznawczej. Faktycznie, dobór kandydatek taki, że widać od pierwszego odcinka, która wygra: wyraźna, trochę ekspansywna, ale słuchająca mentorek i zmotywowana do pracy(Agata ?)Niewykluczone też motywy'"etniczne "(Liubov?).Dyskutowałabym czy dobrze wychowana osoba nie powinna wiedzieć, że nie podajemy nikomu ręki lodowatej, spoconej , brudnej etc. i czy nie warto umieć poruszać się jak kobieta ( a nie jak taran ).W kwestii stylizacji -niekoniecznie młoda osoba musi mieć gołe plecy, ramiona i kolana na wierzchu żeby było widać,że jest młoda i atrakcyjna.Największy problem to tatuaże, bo tego ani ukryć ani zlikwidować, a podkreśla image na królewnę półświatka.

 • Gość: Anonim 54

  0

  Macie rację ten program jest żałosny. Robienie że zbuntowanych dziewczyn kopii Łęckiej z lalki. Młode dziewczyny robione są na rzymskie matrony i snobkami z obsesją na punkcie wyglądu i reputacji oraz dobrych manier. Potem uderza im woda sodowa do głowy. Mają się za nadludzi, którzy na każdym kroku używają swojej pozycji i wpływów żeby kogoś zniszczyć. Potem te pannie wydają się za bogatych i myślą, że są bogate a tak naprawdę to są biedne, bo nie mają nic własnego. Są tylko ozdobą mężusiów za, których wychodzą dla i ci nimi poniewierają, bo są dama i poproś ramię i pochodzą z ploretariatu a nie z wyższych sfer i nie są szlachcica kami.myślą, że jak pójdą do tego programu, to będą sławne i popularne a propozycje w reklamach, filmach i programach będą się i sypać kilometrami. Powinni zrobić polską wersję moje supergożkie wakacje oraz gdybyście mnie naprawdę znali (oba programy leciały na mtv ileś lat temu) oraz piękna i bestia tlc, bo to są bardziej wartościowe programy. Ale nie zrobią bo nikt tego nie będzie sponsorował i nie będzie się sprzedawał jak komercyjne gó....

 • Gość: Assec

  0

  Błagam niech ukrainka jedzie już do domu. Agata jest super.

 • Gość: Jacek

  0

  100zl za gałe na wizji i już jest nowy format programu. Oglądalność - 10milionów

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Czy pani dziennikarka moglaby zaczac pisac artykuly w toszke mniej moralizujacym stylu? Wszytskie na jedno kopyto leca.

 • ptakomysz

  Oceniono 5 razy -3

  M.Rozenek jest piękna.

 • wychodze

  Oceniono 6 razy -4

  Moim zdaniem ten program mimo swojej tandetnej formuly jest bardzo wazny. Pozwala dziewczynom z patologii nabrac pewnosci siebie. I tego ze mozna byc wychowanym. Maja szanse ze dzieki temu ze sie naucza pewnych manier jakis normalny koles sie nia zainteresuje.

 • Gość: Mary

  Oceniono 12 razy -8

  Pierwszy raz oglądam. Uważam, że SUPER program. Jeśli choć 2 osoby nauczą się przyzwoitości to już dobrze. Oby młodzi to oglądali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX