Komentarze (249)
Michael Jackson był geniuszem i lubił młodych chłopców. Wszyscy jesteśmy jego ofiarami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  W 2005 został unniewiniony i to jest fakt. . A Robson to tylko potwierdził w tedy

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 16 razy 6

  Pan redaktor popłynął.
  Wszyscy jesteśmy, wszyscy wybielamy ...
  Co on pieprzy?
  Pedofilskie wyczyny Jacksona ujrzały swiatko dziennie ćwierć wieku temu. Media rozpisywały się o tym, wtedy jeszcze w kolorowej prasie. Sprawy oskarżeń bywaly nr 1 w serwisach informacyjnych. To ze redaktor wtedy oklejal siebie ściany MJ to raczej zle świadczy o redaktorze.
  No chyba, ze dla niektórych pedofilia istnieje dopiero wtedy, gdy mogą z wypiekami na gębie posłuchac, kto co gdzie i komu wkładał.
  Ale to nie świadczy o zdrowym umyśle.

 • cuki.cuki

  Oceniono 12 razy 6

  Mamuchy same pchały mu dzieci do łóżka a teraz wielkie oburzenie. Polańskiego też urobiła gó...ara na zlecenie swojej mamuśki. To wszystko jest przemysł i gruba forsa. A lud się oburza bo przecież na nieletnie dziwki go nie stać.

  ha ha ha mam was

 • Gość: Serio

  Oceniono 30 razy 6

  Trzeba było za życia z takimi oskarżenia o wystepywac. Nie było dowodów, mimo prób ich znalezienia. Teraz też ich nie ma. Ci ludzie gdyby skrzywdzenie nie czekali by do teraz. Jeden ze świadków to już w ogóle mataczyl nie pierwszy raz. Dla mnie Jackson nie jest pedofilem, dopóki nie zobaczę dowodów.

 • Gość: ktoś

  Oceniono 34 razy 6

  Czy po takim czymś HBO nie powinna zapłacić jednak 3razy po 100mln odszkodowania za uszczerbek na wizerunku. Nie wiemy jak było naprawdę. A może ci dwaj świetnie odegrali swoje role?

 • wero678

  Oceniono 7 razy 5

  panie BARTKU FETYSZ: pana recenzja jest po prostu do kitu, jest stronnicza, obejrzał pan jeden film i wydał wyrok! Brawo, może niech pan zmieni zawód z dziennikarza plotkarskiego na prokuratora generalnego hmm?? bedziemy robić filmy o wszystkich podejrzanych i świat będzie piękniejszy.... Po pierwsze ten "film" ma mnóstwo błędów merytorycznych i fałszywych informacji np Robson mówi że byli we Francji w Disneylandzie w 88 a disneyland otwarty jest od 1992 :P jego matka mówi że była szcześliwa gdy MJ zmarł w 2009 a to dziwne bo jej syn przypomniał sobie o "molestowaniu" w 2014 roku. dopiero... Robson pali też pamiątki po Jacksonie a to dziwne bo w 2013 roku sprzedał je na aukcji... oficjalnie potwierdzone przez dom aukcyjny... Kopiujecie bezmyślnie zagraniczne teksty bez żadnej odpowiedzialnosci za przekazywanie po prostu fałszywych informacji... Po drugie napisz cos o Brandi Jackson -bratanicy Michaela która była w zwiazku z 8 lat z Robsonem, dokładanie wtedy gdy był rzekomo "molestowany". Tak samo Aaron Carter który nazwał tych dwóch kłamcami i oszustami. Nie bądźcie po jednej stronie, jest mnóstwo dowodów potwierdzających niewinność Jacksona ale media wolą o tym nie mówić....

 • zbieg-z-ciemnogrodu

  Oceniono 5 razy 5

  Artysci sa do spiewania a sady do wydawania wyrokow.

 • jw0022

  Oceniono 7 razy 5

  Jak zwykle wiara(w mity) czyni czuba.

 • Gość: XdziwnyjesttenswiatX

  Oceniono 15 razy 5

  Musimy przywyknac do myśli że MJ był pedofilem. Aha. Dobrze. Czyli co teraz to już policja i prokuratura to się nie liczy, ale (!) dokument (haha niezły dokument bez dowodów) to już tak? Dobrze fajnie wiedzieć, może nagram podobny o jakimś innym artyście co dawno nie żyje to się wzbogace do końca życia! Dziwny jest ten świat naprawdę, dali by spokojne życie pozagrobowe artyście i zajęli się r..kellym który żyje i ma się dobrze, a też jest podejrzany i nie ma wokół niego takiego huku a są dowody.

 • info0

  Oceniono 8 razy 4

  Wierzcie dalej w te bzdury. Nigdy Jacksonowi nie udowodniono pedofilii. Tyle w temacie. Aha i polecam poczytać inne źródła np. Forbes, bo tam przedstawiona jest cała sytuacja z Robsonem.

  forbes.com/sites/joevogel/2019/01/29/what-you-should-know-about-the-new-michael-jackson-documentary/

  Za takie oszczerstwa jak w tym artykule reodzina Jacksona mogłaby od Was wołać o milionowe odszkodowanie i mam nadzieję, że to zrobi.

  Aha fanem Michaela Jacksona jakoś nie jestem, ale album Bad sobie czasami przesłucham z nostalgii.

 • mlehc

  Oceniono 6 razy 4

  "Wszyscy jesteśmy jego ofiarami"!? Mnie w to nie mieszaj - ja nie byłem! Wypowiadaj się też w swoim imieniu. Przykład z Leppera o zgwałceniu prostytutki to strzał kulą w płot, wyrwany z kontekstu. Sprawa miała dotyczyć byłego europosła Samoobrony, który rzekomo zgwałcił prostytutkę. Ochoczo rzuciły się na niego wszelkie media. Kiedy został uniewinniony nie poinformował o tym nawet pies z kulawą nogą.
  Słynna była też pani Krawczyk, na której miano wymuszać stosunki seksualne, skutkiem których miała zachodzić w kolejne ciąże. Zbadano kilku potencjalnyvh sprawców na okoliczność ojcostwa i żaden z nich ojcem nie był.

 • Gość: GOSC

  Oceniono 8 razy 4

  Dokładnie bartekgryko, Pan redaktor wydaje osądy na podstawie obejrzanego dokumenty, czysty żart :)

 • Gość: Doo doo

  Oceniono 5 razy 3

  Ahahahaha FBI przez 13 lat prowadzilo sledztwo przeciwko Majkiemu i nic nie znalezli na niego, ale Plotek z Polski juz wie, ze Majkel byl pedo. Polska cebula nigdy nie przestaje mnie zaskakiwac.

 • zdziwiony6

  Oceniono 7 razy 3

  Co w tym zestawieniu ofiar molestowania robi Weronika Rosati? Czy ona była nieletnia gdy zadała się z facetem, który miał już wtedy 7 dzieci z 3 kobietami?

 • Gość: gościa

  Oceniono 5 razy 3

  Przeczytałam tytuł, początek i dałam sobie spokój - wszyscy jesteśmy jego ofiarami, w każdym domu był jak członek rodziny... co za pie...nie? Nie dociera do kogoś, że można zwyczajnie nie lubić popu. Nie ogrania ktoś, że są domy, w których "członkiem rodziny" jest np. Mozart, a nie Jackson? Durne uogólnienia.

 • byann

  Oceniono 3 razy 3

  Establishment się wziął za Jacksona.
  Opowiedzcie lepiej o morderstwach waszej Hillary i o tym, kto powiesił Pana Leppera.

 • byann

  Oceniono 7 razy 3

  Autor może jest ukrytym pedofilem, że tak łatwo osądza?
  Nie czytałem tych bzdur, oczywiście. Wystarczył mi wstęp.
  They don't really care about us - to uwiera establishmentowi.

 • Gość: Greta

  Oceniono 5 razy 3

  Autor chyba nie widział, jak wiele kobiet, które wzięły udział w akcji "Metoo" było z tego powodu wyszydzanych, że już niby nawet flirtować nie można. 'Metoo" wcale nie wykluczało udziału mężczyzn/chłopców. I teraz nawet sam autor wyszydza tę akcję, chociaż jak widać nic o niej nie wie. Strasznie chaotyczny artykuł.

 • mlehc

  Oceniono 3 razy 3

  Fetysz!? Nomen omen!? Pisze tak jakby był fetyszystą.

 • Gość: szsz

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedy zwyrodnialec porywa i krzywdzi dzieci w ciemnej bramie to wielka tragedia. Ale tym tragediom rodzice są współwinni. Zupełnie jakby donosili pokarm jakiemuś zwierzęciu, tak ograniczonemu, że nie zauważa, że jest zwierzęciem.

 • Gość: zdrowotni.pl

  Oceniono 5 razy 3

  rodzice, którzy pozwalali dzieciom tam chodzić "bo gwiazdor" to też są winni jak nie najbardziej!

 • Gość: ZTM

  Oceniono 7 razy 3

  Bartku Fetysz, czy ty widziałeś normalnego geniusza? Jeśli jesteś normalny to pogódź się z tym - geniuszem nie jesteś i nigdy nie będziesz.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 17 razy 3

  Bzdury. Nie można skreślić czlowieka na podstawie wypowiedzi tych dwóch Panów dodatkowo tonących w długach. To bardzo jednostronny obraz. Czekam na proces, który na pewno będzie miał miejsce bo rodzina Jacksonów nie odpuści.

 • Gość: Pomwo

  Oceniono 2 razy 2

  "Wielokrotnie też przyznawał, że był wykorzystywany seksualnie", poproszę o źródła tej informacji.

 • Gość: Marek

  Oceniono 2 razy 2

  Dokument obejrzałem i żadnych dowodów tylko słowa tych dwóch gości którzy przez wiele lat zarzekali się przed rodzinami i przed sądem że nie było żadnego molestowania. A teraz, tyle lat po śmierci MJ gdy w życiu im się nie wiedzie i wykorzystali wszystkie sposoby na wyciągnięcie kasy od rodziny Jacksona nie mają już nic do stracenia i wystąpili w tym filmie. Wcześniej na pewno uzgodnili między sobą co będą mówić przed kamerą...

 • wasz.as

  Oceniono 2 razy 2

  "Bo to nie jest OK, żeby dorosły mężczyzna przebywał sam na sam z nie swoim dzieckiem dzień i noc." - haha, dobre. A normalne jest, jak robi tak kobieta? Przypomnę, że wśród kobiet też są osoby zaburzone i to nie tylko seksualnie. Wystarczy przytoczyć przykład słynnej "matki Madzi".

 • bystry_bronek

  Oceniono 8 razy 2

  Pamiętam jak starsi "wioskowi" ludzie wiele lat temu mawiali o nim że to dziwoląg i jakiś "diabeł"
  (patrząc w tv na jego styl sceniczny).
  To były czasy szczytu jego popularności.
  Drwiono wtedy z tych zacofanych prostaczków.
  Kto miał rację? Czy ci wyedukowani, kulturalni, otwarci na progresywne idee, czy jednak "wioskowi"?

 • Gość: ZZ

  Oceniono 4 razy 2

  Winny? Winny. Sąd nie skazał, skażemy my, ludzie. To się co prawda nazywa lincz, ale przecież znamy to od wieków. Czy zastanowił się ktoś dlaczego zlikwidowaliśmy karę śmierci? Bo jesteśmy światli, humanitarni? Nie! Bo jesteśmy współodpowiedzialni jako społeczeństwo. No i hierarchia tego co dobre i złe .... nie mierz niczego swoją miarą bo srogo możesz się zawieść. Ilość minusów, czy plusów jedynie dowodzi tej teorii.

 • Gość: Emem

  Oceniono 8 razy 2

  Nie byłam fanką M.J. Lubiłam jednak posłuchać go czasami. Zawsze myślałam o nim jak o dużym dziecku, jak o człowieku, któremu kiedyś odebrano dzieciństwo i szansę na rozwój jako dojrzałego człowieka. Po obejrzeniu wywiadu z dwoma, rzekomo wykorzystywanymi seksualnie przez Michael’a mężczyznami, mam niedosyt informacji, opinii różnych osób, poza tym mam wrażenie, że owi mężczyźni mogą kłamać. Ten wywiad nie weryfikuje opisywanych przez nich zdarzeń, a ja nie mam zamiaru na podstawie ich wersji, kwalifikować M.J. Jako pedofila. Owszem, mogło tak być, jak to przedstawiają, ale równie dobrze mogło nic takiego nigdy nie mieć miejsca. Są znane przypadki i pedofili i tak samo rzucania fałszywych oskarżeń w celu np. wyciągnięcia kasy lub zdobycia sławy dzięki temu.
  Nie można kogoś uznawać za winnego, w dodatku tak okropnego przestępstwa, na podstawie jakiegoś show. Ja na pewno tego nie zrobię. Michael nie żyje, ale to nie znaczy, ze przez to nie ma żadnych praw.
  Ja sama też mam prawo do rzetelnej informacji i sądzenia człowieka w oparciu o dowody. Każdy z nas powinien bronić tego prawa, bo każdy może znaleźć się w takiej czy innej sytuacji...pogrążenia.

 • Gość: ...

  Oceniono 6 razy 2

  Przypominam że ci dwaj składali zeznania pod przysięgą w trakcie dwóch procesów kiedy stawali w obronie Jacksona. Więc dlaczego teraz mam im wierzyć?

 • Gość: WujTęgaPyta

  Oceniono 10 razy 2

  Sprawa jest bardzo prosta: wina MJ będzie bezsprzeczna wtedy gdy matki tych kolesi trafią do pierdla. Skoro chodzą na wolności to znaczy, że to wszystko jest gó... prawda.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można jakieś marne filmidło traktować jako dowód na cokolwiek? Straszny jest ten świat, naprawdę. Jackson się w grobie przewraca.

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 1

  „Przyznanie się do molestowania to ogromna odwaga. Podwójna jeśli chodzi o mężczyzn” wtf??!! W tym momencie przestałam czytać!! Seksizm w 100% . Jak można coś takiego napisać??!!

 • Gość: Jonny

  Oceniono 1 raz 1

  Jeden z nich mówi w tym filmie że gdy miał już 14 lat i MJ zaproponować mu seks to zgodził się bez wahania, powiedział "chciałem tego"

 • zdziwiony6

  Oceniono 3 razy 1

  Trudno usprawiedliwiać molestowanie nieletnich ale trzeba pamiętać o drugiel stronie medalu. O rodzicach, którzy być może cos podejrzewają ale wolą udawać, że wszystko jest w porządku.

  Przypomina mi się sprawa tego słynnego dyrygenta chóru chłopięcego z Poznania. Niektóre mamusie robiły swoim synom fryzury, które podobały się panu dyrygentowi, bo może postawi chłopca w pierwszym rzędzie albo da mu coś zaśpiewac solo.

  Tak, tak, rodzice molestowanych dzieci, którzy są bez winy niech pierwsi rzucą kamień...

 • jezus.chytrus.krulem.polski

  Oceniono 5 razy 1

  "lubił młodych chłopców" - to jakiś eufemizm na "gwałcił dzieci"?

 • piotrt707

  Oceniono 5 razy 1

  Wszyscy ?? Geniusz?? To jakaś paranoja !! Co chcesz nam wmówić ??

 • i_co_mi_zrobisz

  Oceniono 1 raz 1

  podobno po zamowiedziach bojkotowania muzyki MJ w mediach agory, nastepne bedzie bojkotowania filmow zrobionych przez Polanskiego. wreszcie konsekwencja w postaci Czerskich.

 • Gość: Emem

  Oceniono 5 razy 1

  Nie byl

 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 1

  Dla mnie Jackson zawsze był dziwakiem. Nigdy nie mialam jego nagrań. Wiele piosenek i klipów znałam rzecz jasna. Po pierwszych doniesieniach o pedofilii kazdy przytomny człowiek powinien się obudzić. Sprawę uciszono aż do dzisiaj.
  Tekst niestety nie wnosi nic nowego do sprawy.

 • hmmm11

  Oceniono 3 razy 1

  Carslo Mencia Powiedział jeszcze w 2010 roku czy M.J. To pedofil nie wiem niebyłem tam. Ale jak ktoś ma takie ruchy, czy to narmalne ? Poza tym to Pedofil innego stopnia on nie łapie ofiar na kotka tylko na prywatne ZOO czy Rollercostera...

  Jaka to prawda po 9 latach

 • vento_p

  Oceniono 5 razy 1

  czy wśród ofiar były również dziewczynki?bo na razie widzę homoseksualnego pedofila.

 • Gość: as

  Oceniono 3 razy 1

  People always told me, "Be careful of what you do
  Don't go around breaking young boys' hearts" (hee-eeh)
  And mother always told me, "Be careful of who you love
  And be careful of what you do (oh-oh)
  'Cause the lie becomes the truth" (oh-oh)

  Billie Jean is not my lover (hoo!)
  He's just a boy who claims that I am the one
  But the kid is not my son
  No-no-no, no-no-no-no-no-no
  Billie Jean is not my lover

 • mireczekb

  Oceniono 3 razy 1

  Przestańcie w końcu zajmować się tylko księżmi pedofilami. W innych zawodach, w innych środowiskach jest tego świństwa po stokroć więcej. Tam kierujcie swoje oburzenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX