Komentarze (343)
"Rosati uderzyła w nietykalne od lat układy". A potem poszła lawina. Show-biznes dał w tym roku kilka cennych lekcji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • super_maupa

  Oceniono 17 razy 17

  "w dobie zidiociałych i nastawionych jedynie na zysk mediów" w artykule na Plotku - bezcenne :P

 • Gość: Fyi

  Oceniono 47 razy 15

  Myślałam, że to kolejny felieton licealisty, a to sama KKP. Zastanawiałam się, kto wchodzi w de Rusin i już wiem. Rozenkowa to śmieszny, plastikowy, chodzący żart, ale żeby wypisywać, że Rusin to na serio ekolożka i obrończyni zwierząt, to trzeba być zwykłym głupcem albo lizod..m. Pani Piotrowska widocznie wie, że Rusin ma większe chody u Miszczaka i woli się nie odzywać. Lepiej może w sumie było w ogóle nie zabierać głosu, niż udawać, że Rusin nie jest interesowna (co widać gołym okiem i nawet wykupione, idealizujace Kinię komentarze tego wrażenia nie zamażą).

 • Gość: kk

  Oceniono 20 razy 14

  To, że taki artykuł mamy na głównej, pokazuje, że spokojnie można Korwin-Piotrowską, a właściwie Karolina Sommer, wstawić jako kolejny punkt. - Jak nie mając samemu nic do zaoferowania, żyć z nazwiska przodków i obrabiania du...y innym. Piotrowska to taka kolejna "miszczakowa dziunia", uchodząca za ekspertkę od wszystkiego i niczego, jadąca na znanym dziadku - założycielu Polskiego Radia, którym lubi się chwalić - z programami równie słabymi, jak te przez nią wyśmiewane. To taki typowy przykład osoby, o której nikt nie ma odwagi powiedzieć, ze "król jest nagi". Piotrowska jest po prostu słaba, a jej wielkość można mierzyć jedynie w zarozumialstwie, bufonadzie i koneksjach. Blisko jej z Rusin, obie na tym jadą, obie są wyszczekane i z tych po trupach, i obie nie mają nic do zaoferowania. Rusin udaje dziennikarkę, a Piotrowska, że się na wszystkim zna.
  Nie dało się oglądać jej Magla towarzyskiego, nie wiedzieć czemu cały czas reklamowanego jako super autorski program, chyba na zasadzie, że kłamstwo odpowiednio dużo razy powtórzone zaczynie funkcjonować jako prawda. Równie żenujący był jej popis jako jurorki top model, gdzie aż nadto rzucało się w oczy i uszy, że absolutnie to nie jest miejsce dla niej.

  To, że akurat Piotrowska popełniła taki "podsumowujący" artykuł, to jest jak chichot idioty, bo pisząc o "uderzeniu w nietykalne od lat układy", najostrzej jedzie po tych, od których nie zależy i z którymi nic jej nie wiąże i raczej wiązać nie będzie, jak po Żyle, nieco słabiej po Rozenek, bo jednak musi mieć wzgląd na Miszczaka, a te, od których towarzysko i koneksyjnie zależy, bierze w obronę, jak Rosati i Rusin. Pisze więc o ";uderzeniu w układy", ale sama trzyma się ich bardzo mocno obiema rekami i tych od których zależy, nie tyka! ... i tak sobie funkcjonuje od lat, uchodząc za 'gwiazdę" od niczego...!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 19 razy 13

  "Puszczalstwa" nikt się nie czepia, a głupoty i braku odpowiedzialności za swe decyzję i poczynania.
  Rozumiałbym, gdyby chodziło o niepelnoletnią nastolatkę.

 • prawdziwek89

  Oceniono 19 razy 13

  "Cennych lekcji" udziela nam ciemniakom "Rada intelektualistek z Plotka. Żenujące. Tragedią jest to, że wszystkie te pseudo gwiazdy perfekcyjne sprzątaczki, pogodynki, tipsolożki, pseudoaktorki grające w jakiś epizodach zapełniają przestrzeń publiczną i wypychają z niej ludzi wartościowych nawet z showbiznesu. Tym bardziej żenujące są publiczne kłótnie "bab z magla", które dodatkowo obnażają brak klasy i tworzą STEREOTYP PUSTEJ, GŁUPIEJ BABY obrażając KOBIETY NA POZIOMIE..

 • Gość: Normals

  Oceniono 17 razy 13

  Prawie wszyscy nasi celebryci pochodzą ze wsi i małych miasteczek, którą próbują z siebie wyprzeć, ale im bardziej wypierają, tym bardziej im ta wiocha w ich życiu wychodzi wraz ze słomą z butów. Powiatowe maniery wnieśli do saloniku warszawskiego, gdzie spotkali z kolei potomków tych, którzy uzurpują sobie miano polskiej elity, a są de facto potomkami tych, którzy przyjechali do Polski na sowieckich czołgach.

  Generalnie całe to towarzystwo, to zdegenerowany motłoch z kasą. I ta kasa ich dobije. Tylko ich dzieci żal.

 • zdziwiony6

  Oceniono 20 razy 12

  Weronika Rosati robiła sobie dziecko z żonatym facetem, ktory miał już wtedy dzieci z trzema paniami. W jej przypadku narzekanie na układy medialne pokazuje, że jest jeszcze głupsza niż nam sie wydawało.

 • Gość: Aha

  Oceniono 20 razy 12

  Nareszcie nasza niespełniona gwiazda Rosati robi karierę. Gra rolę życia, którą sobie sama napisała. A jej koleżaneczki (układ!!!) jeszcze dodatkowo nakręcają fejm. Okazało się, że nawet Hollywood jest niepotrzebne, wystarczy nadwiślańskie pole buraków..

 • Gość: weda

  Oceniono 20 razy 12

  głupota Korwin Piotrowskiej, jakie schematy naruszyła ? kobieto ! artykuł głupi jak jej bohaterki

 • Gość: Lila

  Oceniono 18 razy 12

  Pomnik trzeba postawić Werci za "odwagę" publicznego wywlekania swoich najintymniejszych spraw. Aż mnie mdli jak o tym czytam. Ciekawa jestem, jak jej córeczka jej kiedyś za to podziękuje. Wtedy też pewnie matka poleci do mediów i będzie się publicznie żalić. Tylko że już nie będzie bonusu i współczucia, że taka "młoda i piękna" i tak cierpi.
  Wpis KKP nie dziwi mnie, bo ona z reguły trafia kulą w płot (o ile sprawa nie dotyczy zwierząt), najbardziej w tej sprawie zdziwiła mnie reakcja Magdaleny Srody, bo po profesor etyki spodziewałam się jednak bardziej wyważonego, etycznego spojrzenia.
  Ogólnie wielka żenada.

 • pepe2-3

  Oceniono 34 razy 12

  Cyt. "I, jak widać, w dobie zidiociałych i nastawionych jedynie na zysk mediów, wyczuła doskonale koniunkturę."
  Czyżby samokrytyka?
  Miejsce na pudle w rankingu zidiociałych mediów należy się wam jak psu micha...

 • Gość: iko

  Oceniono 11 razy 11

  Bardzo SENSOWNE podsumowanie. W sprawie pani Weroniki mam jednak inne zdanie. Nie chodzi tu nawet o płeć, ale po prostu trzeba się szanować, a ona parę razy dała popis braku szacunku do siebie samej. Kariera jednak sama się nie zrobi. Z tym "dobrym domem" to chyba też lekka przesada ;) , ona również jest z układu, bez którego NIKT by o niej nie usłyszał.

 • pkt4a

  Oceniono 23 razy 11

  ..................................................................................
  W+O+ś+P=2019
  ..................................................................................

 • Gość: aplauz

  Oceniono 14 razy 10

  zadufana w sobie, arogancka kretynka, której horyzontem myslowym jest brzeg rodzimego bajorka, tłumaczy nam świat i mówi jak jest,
  doprawdy bezcenne

 • gj61

  Oceniono 16 razy 10

  Ci tzw. celebryci, droga Pani, nie mają na mnie żadnego wpływu. Mam ich w głębokiej dudzie i prawdę mówiąc, żal mi tych co czytają i co gorsza fascynują się tymi personami. Żałosne, i jak nisko intelektualnie trzeba upaść aby, fascynować się co Lewandowska ubrała albo gdzie jakaś inna stara pinda była... ŻAŁOSNE.

 • tojaaaa

  Oceniono 16 razy 10

  Pani Karolino.nie zgadzam się że z tym że awantura rusin Rozenek nie zaszkodził tej pierwszej zaszkodził i to bardzo czego dowodem był ogromny hejt po tym jak potraktowała frykowska. Awantura
  Z Rozenek pokazała hipokryzję celebrytów. Dlaczego? Dlatego że nikt nie atakowal innych celebrytów czy aktorek które reklamował te same kosmetyki. Dlaczego? Bo miały znacznie silniejsza pozycję w show bizie. Pani wpis nt konfliktu rusin roznek jest tendencyjny i widać że nie lubi Pani tej drugiej

 • rozterka47

  Oceniono 12 razy 10

  Nigdy mi nie przyszło do głowy ,że hasła typu , X ma taka kanapę w salonie , Y nosi taką sukienkę a Z uwielbia taką czy siaka firmę ma jakiś istotny wpływ ma wpływ na zakupy Polakow
  Czy ten naród zidiociał do reszty ?

 • mr_gm

  Oceniono 28 razy 10

  Oczywiście Rosati została zmuszona siłą do związania się z żonatym facetem, który podstępem zrobił jej dziecko, a to, że był bogaty i wpływowy nie miało z tym żadnego związku, bo ona była bardzo zakochana.

 • pislamabad

  Oceniono 30 razy 10

  Wywód pseudofilozoficzny prosto z pupy. I ta nadąsana panna i niejaka Wendzikowska to po prostu felerne, puste jak dzban egzemplarze z pretensjami co całego świata

 • Gość: ale czemu

  Oceniono 11 razy 9

  Pani Karolino...tak pięknie Pani pisze o Weronice Rosati, "obrona praw kobiet i matek" itd. Ale z Justyny Żyły, która została nie z jednym dzieckiem jak Pani Rosati tylko z dwójką, to się Pani z niej nabija, kpi Pani i drwiny sobie urządza z kobiety, która psychicznie nie poradziła sobie z odejściem - nie kochanka, jak u Rosati - tylko męża...bo co ? Bo mniej znana i bogata niż Rosati ? Bo zwykła prosta dziewczyna z małego miasta to można drwić z niej ? Nie widzi Pani swojej hipokryzji w ocenie tych dwóch podobnych przypadków.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  Ech jakieś podwójne standardy tutaj widzę. Mam na myśli panie Rosati i Żyłę. Obydwie są w gruncie rzeczy w podobnej sytuacji-porzucili je faceci dla innych kobiet i są samotnymi matkami. Tylko, że pani Rosati tkwi w szołbiznesie i jest osobą znaną i zamożną, więc jej się nie krytykuje za wpisy, wywiady, telewizje śniadaniowe, bo jak tu krytykować "swoją". Ona przecież wyznacza nowe standardy. Żyła to prosta, zwykła dziewczyna, więc tutaj już można pokazać jej pogardę i pojechać po niej po całości. Taki to już jest. Pani KKP pisze ładną polszczyzną, nie bawi się w niuanse, ale cienia inteligencji w tym nie widać. Ot takie mainstreamowe pitu pitu.

 • Gość: aria-pura

  Oceniono 13 razy 9

  Bełkot nad bełkotami i wszystko bełkot. No, i który to już raz panienka K.-P. obiecuje, że tym razem to już absolutnie definitywnie daje kopa szołbiznesowi?

 • bb7676

  Oceniono 23 razy 9

  no tak, wiem, że Justyna Żyła to ściek, ale wyśmiewanie się z niej nic nie zmienia. pobrzmiewa mi nawet pewna nutka zazdrości, że taka właśnie znikąd była żona kogoś tam dostaje program i na tym zarabia. to co ty robisz Karolino to też ściek tylko przypudrowany i wyperfumowany taki dla lepiej wykształconych

 • maguniaklikunia

  Oceniono 13 razy 9

  Nikt nie musi być celebrytom. Panie i panowie robią wszystko aby o nich pisali , ale uwaga tylko dobrze. Żeby nikomu nie przyszło do głowy pisać źle bo celebryta się obrazi i będzie szczekał albo pozwie do sądu.

 • Gość: numc

  Oceniono 10 razy 8

  śmieszne jak KKP jedzie po Justynie Zyle - która jakby nie patrzeć, była ŻONĄ (to duże słowo), poświęciła życie na prowadzenie domu i wychowywaniu dzieci i zwyczajnie załamała się psychicznie po porzuceniu...
  ale o Weronice Rosati, która związała się z żonatym facetem i robi teraz medialną nagonkę na niego ( bo o dziwo ! potraktował ją jak żonę którą dla niej wcześniej porzucił) to już pięknie pisze, że to "walka o prawa kobiet".

 • Gość: kol

  Oceniono 16 razy 8

  Przypomnę Piotrowskiej, to o czym doskonale wie, że lamenty Rosati są co najmniej żenujące i nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia, bo bez względu na to, jak bujne życie erotyczno-towarzyskie ortopeda prowadzi, to wciąż jest facetem żonatym, z kilkorgiem dzieci na boku, o czym doskonale wiedziała, więc jej jojczenie jest żenujące, bo normalnej kobiecie wstyd byłoby się przyznać, ze romansuje: a - z żonatym gościem, b ,- z gościem co ma pełno dzieci na boku, c- z facetem, co zmienia laski jak rękawiczki. Jak widać, jej to wszystko nie przeszkadzało, ba nawet publicznie się przyznaje, ze ona tę ciążę zaplanowała. Takie zachowanie plus obecne pomyje raczej zasługują na społeczny ostracyzm, a nie płakanie nad nieodpowiedzialną, pofyrtaną dziunią, która się procesuje z prawie każdym byłym facetem. Tu o kasę nie ma podstaw, bo ortopeda ponoć płaci jej bardzo wysokie alimenty, to żeby przykryć własny blamaż, atakuje z innej strony. To samotne macierzyństwo jest nie do obrony, raczej należałoby zaatakować Rosati, że z żonatym facetem z bujną przyszłością świadomie robi sobie dziecko, z góry skazując je na niepełną rodzinę.

  Co do Rusin, to nawet pisać się nie chce. Proszę nie robić z ludzi idiotów. To nie Rozenek zaatakowała Rusin, tylko Rusin napadła na Rozenek, a przede wszystkim na jej udział w reklamie kremów Avon. Tylko że w tym ataku, w co drugim zdaniu pojawiała sie nazwa sprzedawanych właśnie przez Rusin kremów. Jakoś ani wcześniej, ani później Rusin więcej nikogo o reklamę kremów nie atakowała i nie atakuje. Torbicka cały czas jest twarzą Loreal, które też jest na liście, a jakos Rusin trzyma gębę na kłódkę. Nie słyszę, żeby wylała żale na Torbicką, że przyczynia się do maltretowania zwierząt, an Kożuchowska, która była twarzą Avonu przed Rozenek. Agresja i chamstwo Rusin również są nie do obrony. Atakowanie w stylu - "sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery" - jest możliwe, jak argumentów brak. Rozenek wytknęła jej, ze wykorzystuje atak do promocji kremów i to była prawda, dlatego tak rozwścieczyła Rusin. W co drugim zdaniu promowała sprzedawane kosmetyki. Więcej było o ich nazwie i składzie niż o zwierzętach. Poza tym, jaką miłość do zwierza może mieć laska, która ubiera się w skóry od stóp do głów, a zarzuty odpiera tym, że to "odpad zwierzęcy", a psa, który jej nie spasował, oddaje po kilku latach do innego domu, a sama kupuje kolejnego, "bardziej pasującego".

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  Piotrowska awansowala na redaktorkę pudelka ? , zaiste wielki awans

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 8

  błagam, usuńcie tę Rosati z Gazety,pl, więcej szacunku do czytelników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie żyć

 • miruna1

  Oceniono 10 razy 8

  Polscy celebryci to w większości pustaki bez zasad, gotowi dla kasy napluć na każdą świętość. Na normalnych ludzi to oni wpływu z pewnością nie mają bo przykładu nie ma brać z kogo.

 • Gość: hhhhh

  Oceniono 8 razy 8

  Wojciechowska,celebrytka z bigbradera, dała totalnie dupy z tym plastikiem, jest zwykłą zarabiaczką celebrytką, żadną tam podróżniczką , umie robić szoł i dużo szumu wokół siebie i tyle, podróżniczka bierze plecak na plecy wsiada w pociąg albo na rower i jedzie odważnie w świat nastawiając sie na wszytskie przygody z tym zwiazane

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Wasza obrona Rosati to jakiś żart, ta kobieta nigdy by nie zaistniała, gdyby nie UKŁADY !!!!Dzięki układom dostaje rólki i darmową promocję, a gdy po zerwaniu ze Śmigielskim straciła poparcie Miszczaka zaczęła się mścić. Tu nie chodzi o "samotne" macierzyństwo tylko zazdrość o sukcesy Kulig i brak ciekawych ról. Rosati ma o sobie wysokie mniemanie, ale niestety to brak talentu, a nie inne względy sprawiają, że jedyne na co może liczyć to rólka w tasiemcu, jak M jak miłość.

 • Gość: Osoba

  Oceniono 9 razy 7

  Sposób przedstawiania problemów przez panią Piotrowską strasznie mnie razi. Np.słowo :zwierzątka trywializuje problem. Pani Karolino, do kogo jest ten tekst, do zupełnych przygłupów?

 • Gość: tomcio

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Karolino, pani też? "...na czele z Magdą Gessler oraz z żoną Daniela Olbrychskiego..." .Co z tym wszystkim wspólnego ma pan Daniel? Dlaczego wszędzie w tej sprawie wymienia się nazwiska i imiona zaangażowanych kobiet, tylko pani Krystyna Demska-Olbrychska jawi się wszystkim komentującym jako "żona Olbrychskiego"? Czy to jest jakiś spisek w celu zdyskredytowania pana Daniela? Z jakiego powodu? Napiszę, a właściwie zapytam jeszcze raz, dlaczego w takim razie zamiast Weronika Rosati nie napisać córka Rosatiego?

 • jolaa30

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Rosati za swoje wynurzenia w okresie świątecznym w kolorowych gazetach powiększyła sprzedaż a gażę też dostała niezłą. Kolejna sesja zdjęciowa to wystawne urodziny córeczki, w restauracji i w kolorze fioletu i innymi samotnymi celebrytkami, naturalnie bez tatusia córeczki. Weronika miała pełno facetów, starych, młodych i jakoś nie zachodziła w ciążę. Sadzę ,że lata lecą i bardzo chciała, może doktor był najbardziej zaskoczony

 • six_a

  Oceniono 12 razy 6

  czytam, że to jakiś sławny lekarz, ja pie.... spał na wykładach z anytkoncepcji czy to jakieś zboczenie z tymi dziećmi?

 • Gość: inaczej

  Oceniono 6 razy 6

  od 9 lat nie ogladam telewizji i bardzo sie ciesze ze jestem daleko od tego całego ,,nic"

 • zerozer52

  Oceniono 14 razy 6

  I w ten sposób znowu lansują się durne ku....

 • Gość: blabla

  Oceniono 14 razy 6

  jeden bełkot,
  czy to ma być ta szumnie zapowiadana nowa kariera Karolci po odejściu z telewizji?
  jeśli tak, to słabiutko

 • Gość: gość

  Oceniono 30 razy 6

  Rusin z ekologią to ma tyle wspólnego, że kosmetyki, na których zarabia są opatrzone napisem "ekologiczne". Jedynie i li.

 • Gość: zasada

  Oceniono 9 razy 5

  Mnie w domu nauczono, że żonaty i ksiądz to faceci poza zasięgiem. Traktuje się ich (pod wiadomo jakim względem) tak jakby ich nie było. Rosatkę tego nie nauczono i ma to co ma. Niech to będzie przestroga dla innych kobiet, które planują przyszłość z facetem po przejściach i bagażem - to się zawsze źle kończy ! ZAWSZE. Jedyny wyjątek to związek z wdowcem.

 • gapcio2010

  Oceniono 5 razy 5

  Dajecie przykłady prymitywów, które nazywacie celebrytami.Prymitywów, które, nie wiedzieć czemu, muszą obnażać się przed milionami obcych ludzi. Nigdy nie zrozumiem tego, co skłania ludzi do publicznych opowieści o niuansach swojego życia. I nadal twierdzę, że tak robią tylko prymitywne Rozenki, Dody, Rosati itp. Czy słyszeliście kiedyś, żeby np. Grażyna Torbicka ujawniała intymne szczegóły ze swojego życia? Nie, bo to jest prawdziwa Dama ! Pewnie jeszcze kilka takich osób by się znalazło, ale generalnie "nie ma ich wiele na składzie".

 • Gość: sb

  Oceniono 5 razy 5

  Tak na marginesie, to nie media są "zidiociałe". Media tylko szukają popytu, oferując podaż. To wystarczająco dużo z nas nie ogarnia świata, wystarczająco dużo, żeby dać zarobić.
  Dzięki temu żyje ten tutaj portal i wiele innych oferując produkt najbardziej prymitywny, ale zyskujący wielu klientów.

 • ariel72

  Oceniono 7 razy 5

  Pani żyła na salonach? To mają być salony?
  Celebryci! Nie tylko jesteście niemądrzy, ale i szaleni!
  Pani Rusin obrończynią natury? zwierząt?
  Od kiedy to, ci walczący o ich dobro, je jedzą?!! Cóż za cynizm
  Pani Rosati, ruszyła układy?
  No bez żartów, publiczne pranie brudów Żyłowej nie jest oka, a Rosati … oj biedulka
  Dalej nie czytam, szkoda czasu

 • miszkar

  Oceniono 7 razy 5

  Serio? I to jest Wasz drugi od góry temat na stronie? Zaraz po info o kibicach jakiegoś klubu?

  Ten portal to już czysty tabloid poziomem sięgający Twojego Weekendu. Tam to prznajmniej jezcze jakaś babka na okładce była

 • zarator

  Oceniono 7 razy 5

  (...) beka, wtopa (...) Wyborcza i pudelek? Świat naprawdę się przewraca... jeszcze reportaż z występu Zenka...i prezentacja Wtop Model...Ładna, chętna buzia z dobrym ukladem staje się gywiazdą... I się zaczyna kłotnia w pralni...ciąganie za włosy, i okładanie na oślep stylem holenderskim na wiatraka....Ufff...te mainstrimowe media....

 • Gość: aja

  Oceniono 17 razy 5

  tak naiwnej i z defektami intelektualnymi jak Rosati to świat nie widział. Wie jaką sobie opinię wyrobiła przez lata dziwnej tresci jej związków i jeszcze ma pretensje , ze jest samotną matką , i że jest obronczynia samotnych matek. A to dopiero intelektualny wywód !!!!!

 • Gość: nono

  Oceniono 7 razy 5

  metoo jest o wiele bardziej skomplikowane niż prosty podział: faceci zawsze żli, kobiety zawsze ofiary,
  oskarżanie po latach różne może mieć przyczyny, więc nie odrzucałabym tego z góry, ale jest różnica, kiedy czynu dopuszcza się człowiek dorosły, za co może i powinien ponieść odpowiedzialność (jak Ronaldo),
  albo kiedy 30 lat po fakcie oskarżamy nastolatka o głupie i niedobre, ale jednak typowo nastolatkowe zachowanie,
  ten amerykański sędzia nie grzeje mnie ani nie ziębi, ale trzymałam kciuki, żeby mu się udało, tak w ramach hołdowania zdrowemu rozsądkowi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX