CCC Lasocki Winter Stories i podróż do najsłodszych wspomnień. Gwiazdą Małgorzata Kożuchowska

Zbliżające się święta to czas pełen magii, ciepła i niezapomnianych chwil dzielonych z najbliższymi. I to właśnie one stały się głównym tematem świątecznej kampanii Lasocki - Winter Stories - prezentowanej przez CCC. Chcąc podkreślić wartość prawdziwych emocji oraz łączących nas z bliskimi relacji, marka zaprasza w wyjątkową podróż.

Składająca się z czterech odcinków świąteczna kampania Lasocki i CCC Winter Stories, pozwala nam zajrzeć do czterech różnych okien pięknej starej kamienicy, by poznać różnorodne świąteczne historie toczące się za każdym z nich. Motyw jak w kalendarzu adwentowym pozwala uchylić okiennice i sprawdzić, jakie sceny się za nimi rozgrywają. Bajeczna kampania wyreżyserowana została przez Alvaro Colom, który w przeszłości realizował filmy dla największych domów mody - Diora, Saint Laurent, Burberry czy Louis Vuitton.

W pierwszym pomieszczeniu nazwanym Space for Love wita nas szczęśliwa i wielopokoleniowa rodzina. To opowieść o miłości, zaufaniu i wyjątkowo trwałych więziach. W roli pani domu top modelka Edita Vilkeviciute. U jej boku Jason Morgan.

 

W drugim apartamencie, Space for Joy, czekają na nas dwie przyjaciółki inspirujące it girls. Prócz wzajemnej sympatii łączy je zainteresowanie modą i najnowszymi trendami. Lubią eksperymentować ze stylem, a moda to dla nich synonim wolności i dobrej zabawy. W tym odcinku Winter Stories głównymi bohaterkami są modelki – Birgit Kos oraz Loane Normand.

 

Space for Energy - trzecie zatopione w energetycznej czerwieni pomieszczenie to miejsce pełne dynamiki i temperamentu. Dedykowane jest mężczyznom, którzy lubią wyrażać swoją osobowość poprzez styl. Są odważni i pełni ekspresji. W rolach głównych Adrian Chabada i Matthias El Koulali.

 

Za ostatnim oknem kryje się Space for Individuality, gdzie prym wiedzie samoświadomość i indywidualność. Jego gwiazda - aktorka i ambasadorka marki Lasocki, Małgorzata Kożuchowska, która zachęca do poszukiwania swojego stylu, własnego „ja” i stworzenia świata, w którym będziemy czuć się bezpiecznie i wyjątkowo.

 
 

Pokazana w czterech odsłonach najnowsza kolekcja Lasocki skierowana jest dla osób w każdym wieku posiadających różne style. Choć spójna, potrafi połączyć klasyczną elegancję (szpilki, czółenka, oksfordzki) z panującymi na wybiegach trendami jak wysokie i sięgające kolan kozaki czy masywne i ciężkie botki. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zarówno Ci najmłodsi jak i najstarsi.

Dla marki Lasocki liczy się nie tylko design, ale i odpowiednia jakość i wykończenie. Najnowszą kampanią Winter Stories chce także podkreślić, jak ważne są dla niej prawdziwe emocje i szczere bliskie więzi. Czteroczęściowa historia przywołuje najmilsze, świąteczne wspomnienia, ale też zachęca do tworzenia nowych, bowiem najnowsza kolekcja Lasocki to doskonały pomysł na prezent. Nie ma nic przyjemniejszego niż chwila z najbliższymi i możliwość obdarowania ich przemyślanymi podarunkami.

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Więcej o:
Copyright © Agora SA