Austriackie góry, rajskie plaże i miasta tętniące luksusem. Tam zimowe wakacje spędzają gwiazdy

Marzysz o białej, piaszczystej plaży i turkusowym morzu? A może z utęsknieniem patrzysz na góry? Zobacz, które miejsca na urlop wybierają gwiazdy i też wybierz się we własne wymarzone miejsce na Ziemi.

Ferie zimowe, a więc i sam sezon urlopowy w pełni. Gdzie go spędzić? Cóż, wszystko zależy od tego, jakimi pieniędzmi dysponujemy. Jeśli mamy ich pod dostatkiem, dobrą podpowiedzią będą miejsca, do których jeżdżą celebryci.

Co powiecie na Malediwy? Wycieczki w tamte rejony nie należą może do najtańszych, ale tylko zobaczcie tę plażę. Hamak, piasek, można się rozmarzyć.

MalediwyMalediwy fot. Fredrik Rubensson (flickr.com), licencja: CC BY-SA 2.0

A co jeśli jednak lubimy zimę i nie wyobrażamy sobie tych miesięcy bez nart czy snowboardu? Idealnym miejscem jest Tyrol, który przyciąga fanów białego szaleństwa z całego świata.

Solda, Południowy Tyrol, WłochySolda, Południowy Tyrol, Włochy fot. FRANEK PRZERADZKI

No i kto powiedział, że w górach nie można zaznać gorącej kąpieli?

TyrolTyrol fot. shutter

Są też tacy, którzy podczas dni wolnych wcale nie lubią rozstawać się z miastami. Dla nich idealnym rozwiązaniem będzie Dubaj. Gdybyśmy mieli opisać to miejsce jednym słowem, to zdecydowanie byłoby to "przepych".

Dubaj we mgleDubaj we mgle fot. MQ Naufal / shutterstock.com

Musicie przyznać, że patrząc na powyższe zdjęcia nie sposób nie zamarzyć o chwili wypoczynku w tych właśnie miejscach. A co jeśli jednak nie macie takiej gotówki, by także pozwolić sobie na urlop? Albo "klasycznie", jak to w życiu bywa... zawsze znajdą się inne, ważniejsze wydatki?

Wiele firm pożyczkowych wychodzi w takich sytuacjach z pomocą. Nie musicie rezygnować ze swoich osobistych planów, możecie spokojnie zrobić coś tylko dla siebie. Świetnym przykładem jest nowa platforma ratalska.pl, należąca do renomowanej firmy Aasa Polska, która działa na rynku już od 2012 roku. To dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci pożyczki przez Internet nawet do 10 000 złotych. Problemy z późniejszym spłaceniem? Niekoniecznie. Firma rozkłada pożyczkę na lekkie raty, nawet do 24 miesięcy. Ponadto umożliwia także zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń już od 0,67 złotych dziennie.

To co... gdzie się wybieracie?