Ma 35 lat i jest już na emeryturze. Taka to pożyje! Co się robi na wolnym w takim wieku?

Agnieszka Radwańska mimo młodego wieku od kilku lat jest już na sportowej emeryturze. Jak się okazuje, korzysta na niej ze wszelkich dobrodziejstw.

Agnieszka Radwańska przez lata była nazywana królową polskiego tenisa. Nie ma się co dziwić - trenowała już od najmłodszych lat, a w dodatku żyła pod presją - w końcu pochodziła ze sportowej rodziny.  Jej dziadek Władysław był hokeistą i trenerem Cracovii, natomiast ojciec Robert tenisistą KS Nadwiślan oraz łyżwiarzem zawodowym. Ciężka praca, talent i wsparcie rodziny dawało Radwańskiej spektakularne sukcesy. W wieku 29 lat zdecydowała się jednak na sportową emeryturę.

Zobacz wideo Radwańska błyszczy na czerwonym dywanie! Ale gwiazdy

Tak Agnieszka Radwańska spędza czas na emeryturze. Można zzielenieć z zazdrości

35-letnia dziś Radwańska korzysta z uroków emerytury, ciesząc się macierzyństwem. Jej syn za dwa tygodnie skończy cztery lata. Chłopiec jest owocem miłości tenisistki i jej sparingpartnera, Dawida Celta. Jak donosi portal Shownews, rodzina spędzała ostatnio wakacje w Sopocie. "Radwańska z mężem i synem odpoczywali w stylowym plażowym koszu, jakie drogie hotele wystawiają na plażę, by umilić życie gościom. Tenisistka z zapamiętaniem oddawała się także pałaszowaniu kolby kukurydzy, a Dawid Celt pluskał się z synem w Bałtyku" - pisali dziennikarze portalu.

Agnieszka Radwańska chwali się postępami wykańczanego domu. Marmur od podłogi do sufitu

Jakiś czas temu Radwańska podjęła wyzwanie i postanowiła wybudować wymarzony dom. Emerytowana tenisistka co jakiś czas pokazuje fanom postępy prac w nowym lokum. Nieruchomość znalazła się w pobliżu drzew, z dala od innych budynków, a jego wnętrze jest niemal całkowicie marmurowe. Takie rozwiązanie spotkało się z mieszanym odbiorem fanów sportsmenki. Niektórzy zachwycają się wystrojem, chwaląc jego elegancję, inni komentują, że marmur w takiej ilości bywa zimny i przytłaczający. Nam jednak wydaje się, że najważniejsze jest to, by Agnieszka i jej rodzina dobrze czuła się w takich wnętrzach, bo to w końcu oni będą tam mieszkać. W październiku ubiegłego roku Agnieszka za pośrednictwem mediów społecznościowych informowała, że jest już na "ostatniej prostej", jeśli chodzi o budowę domu, a to oznacza tylko jedno - albo już się tam wprowadziła, albo nastąpi to lada moment.

Tęsknicie za Radwańską na korcie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.