Iga Świątek zmierzyła się z gwiazdą "Przyjaciół". Zakończenie meczu zaskakuje [WIDEO]

Iga Świątek zagrała mecz towarzyski ze znaną aktorką. Zobaczcie, jak poszło obu panom. Nagranie trafiło do sieci i zachwyciło internautów.

Iga Świątek jest w Paryżu, gdzie przygotowuje się do kolejnego w swoim życiu turnieju Roland Garros. Obok licznych treningów Polka znalazła czas, by rozegrać krótki mecz towarzyski z Courtney Cox, która zdobyła światową sławę dzięki roli Moniki Geller w serialu "Przyjaciele". Nagranie trafiło do sieci. 

Zobacz wideo Zaskakujące pytanie do Igi Świątek

Iga Świątek miała niezwykłą rywalkę

Nie jest żadną tajemnicą, że Iga Świątek jest fanką serialu "Przyjaciele". Tenisistka wielokrotnie sama publicznie mówiła o tym, że oglądanie tego hitu przynosi jej dużo radości. Wchodziła też w interakcje z aktorami serialu. Jakiś czas temu zaczepiła w mediach społecznościowych Courteney Cox, która notabene jest fanką tenisa. "Gdybyśmy grały razem w parze deblowej, żadna z piłek by cię nie uderzyła... tak, tylko mówię" - napisała Świątek.

Okazało się, że słowa tenisistki okazały się profetyczne. Świątek udało się spotkać na korcie z aktorką i rozegrać z nią mecz. Nagranie, na którym uwieczniono ten niecodzienny pojedynek, pojawiło się na serwisie X. Zamieścił je tam Francuski dziennikarz Bastien Fachan. Na nagraniu widać, że obie panie bawiły się doskonale. Mecz zakończył się z kolei czułymi uściskami. Zobaczcie sami. W naszej galerii, która znajduje się w górnej części artykułu, znajdziecie więcej zdjęć Igi Świątek i Courteney Cox. 

Iga Świątek o innej gwieździe "Przyjaciół"

Przypomnijmy, że Courteney Cox nie jest jedyną gwiazdą "Przyjaciół", która miała przyjemność na żywo obserwować grę utalentowanej Polki. Gdy Świątek wygrała US Open w 2022 roku, na jej meczu pojawił się Matthew Perry. Nie kryła wówczas ekscytacji. Niedługo po tym, jak stanęła na podium, zamieściła w  mediach społecznościowych gif ze sceną z "Przyjaciół" i napisała: "Ja, kiedy staram się skupić na meczu, ale zobaczyłam Matthew Perry'ego na ekranie. Czy to może być jeszcze bardziej ekscytujące?" - mogliśmy przeczytać. 

Po tragicznej śmierci aktora podczas konferencji prasowej w Cancun Świątek zdecydowała się na poruszające słowa na temat Perry'ego. Zwróciła się także do jego bliskich. - Nie miałam szansy, by poznać Matthew, ale w zeszłym roku przeczytałam jego książkę i odkąd byłam nastolatką, jestem wielką fanką "Przyjaciół". Wiadomość o jego śmierci bardzo mnie zasmuciła i chcę złożyć kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom" - powiedziała. 

Kibicujesz Idze Świątek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.