Reprezentant Polski w siatkówce rozstał się z ukochaną. Zaskakujące słowa w wywiadzie

Bartosz Bednorz z siatkarskiej reprezentacji Polski nie jest już w związku z modelką, Karoliną Bryniarską. Zaskakujące wieści przekazał w ostatnim wywiadzie.

Bartosz Bednorz to polski siatkarz, który gra na pozycji przyjmującego. Do reprezentacji Polski został powołany w 2015 roku. Dzięki sukcesom drużyny zyskał sporą rozpoznawalność. 29-latek obecnie gra w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Jednak ma też fanów poza boiskiem, którzy chętnie podglądają jego życie prywatne w mediach społecznościowych. Od dłuższego czasu siatkarz związany był z Karoliną Bryniarską. Partnerka wspierała go także podczas ważnych meczów i kibicowała na trybunach. Jednak ostatnio Bednorz wystąpił w podcaście, w którym z jego ust padło zaskakujące wyznanie.

Zobacz wideo Bartosz Bednorz robi zakupy we Włoszech. "To już lekka przesada"

Bartosz Bednorz rozstał się z partnerką. "Bardzo to doceniam"

Siatkarz pojawił się jako gość w Podcaście Olimpijskim i opowiedział nie tylko o wyzwaniach sportowych. Przyznał, że często nie ma go w domu. Ale padło także wyznanie, że znów jest singlem. Wspomniał także o swoich przebytych związkach. - Na różnych etapach, będąc w swoich związkach, miałem ogromne wsparcie. Gdy przegrywałem, wracałem do domu i byłem ze swoją partnerką, która mnie wspierała. I nawet teraz, jak już nie jestem w związku, bardzo to doceniam - powiedział Bartosz Bednorz. Dodał też, że prawdziwą opoką, która nigdy go nie opuści, jest rodzina.

Rodzina zawsze jest z tobą. I wsparcie rodziny zawsze jest dla mnie najważniejsze. Ja je zawsze miałem, mam to szczęście. Bardzo często podnosili mnie na duchu. Natomiast teraz już jest taki moment, że ja czasami nawet wolę pobyć sam i gdzieś tam sam sobie to wszystko przetrawić. I radzę sobie z tym - powiedział w Podcaście Olimpijskim.

Bartosz BednorzBartosz Bednorz Michal Klag/REPORTER/East News

Bartosz Bednorz i Karolina Bryniarska zerwali. Kim jest jego była partnerka?

Para wcześniej nie wspominała o rozstaniu, a na ich kontach w mediach społecznościowych próżno szukać tak prywatnych wyznań. Karolina Bryniarska ma 34 lata i zajmuje się modelingiem. Aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją niespełna 23 tysiące osób. Zamieszcza tam głównie efekty sesji zdjęciowych, liczne podróże, wakacje i wypady do restauracji. Okazuje się, że często mylona jest z DodąZOBACZ TEŻ: Tomasz Fornal świętuje sukces z ukochaną. Takie obrazki będą rzadkością. Wiadomo, dlaczego

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.