Kamil i Ewa Stoch bawili się na góralskim weselu. Wybrali wyjątkowe stroje

Kamil Stoch i jego żona Ewa w weekend bawili się na góralskim weselu. Na uroczystość wybrali tradycyjne stroje. Zdjęciami z wydarzenia podzielili się w sieci.

Kamil Stoch wybrał się z żoną Ewą na góralskie wesele. Zdjęciem z tego wyjątkowego wydarzenia trzykrotny mistrz olimpijski podzielił się na Instagramie. Ujęcie z prywatnej chwili to rzadkość na profilu skoczka, gdzie dominują relacje z wydarzeń sportowych. Na fotografii para ma na sobie góralskie stroje, co od razu wywołało ogromny entuzjazm w komentarzach. Zobaczcie, jak prezentowali się podczas uroczystości. 

Zobacz wideo "W tej chwili moja technika mocno kuleje". Kamil Stoch po zajęciu 29. miejsca na Wielkiej Krokwi

Kamil Stoch i Ewa Bila-Stoch na góralskim weselu. "Fajnie czasem wskoczyć w góralskie portki"

Historia poznania się Kamila Stocha i jego żony Ewy jest iście filmowa. Para po raz pierwszy spotkała się w 2006 roku w Planicy podczas Pucharu Świata. Ona podczas tego wydarzenia były fotografką, a jego nie trzeba nikomu przedstawiać, bo jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. "Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i... to mnie kompletnie zauroczyło" - wyznała żona skoczka w rozmowie z magazynem "Pani". Po 13 latach ślubu ich związek ma się wyśmienicie, a wspólne zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych wywołują ogromny entuzjazm. Nie inaczej było tym razem, kiedy para na zdjęciach z wesela pokazała się w góralskich strojach. Na fotografii nie tylko mają na sobie tradycyjne stroje, ale pozują na tle drewnianego domu w typowym dla regionu stylu architektonicznym. 

Fajnie czasem wskoczyć w góralskie portki i pośpiewać weselne przyśpiewki. Szczęść Boże młodej parze! - napisał skoczek na Instagramie.
 

Kamil Stoch i jego żona zachwycili w góralskich strojach. "Wy sami jesteście jak młoda para"

Profil Kamila Stocha na Instagramie obserwuje ponad 390 tys. osób. Przy tak dużej liczbie fanów każde z opublikowanych zdjęć wywołuje entuzjazm, ale te z żoną skoczka biją rekordy popularności. Pod zdjęciem z góralskiego wesela od razu pojawiło się mnóstwo komplementów. "Wspaniali i wspaniale, że kultywujecie rodzime tradycje. Zawsze robi mi się cieplej na sercu, widząc tradycyjne stroje noszone z dumą i radością", "Wy sami jesteście jak młoda para", "Pani Ewa jest jakby stworzona do noszenia takich ludowych strojów!" - czytamy w komentarzach. 

Więcej o: