Załamka po meczu? A skąd! Piłkarze mają luz i "high life". Relaksują się na luksusowych wakacjach. Milik w Miami

Polska reprezentacja raczej nie popisała się w ostatnich rozgrywkach. W dalszym ciągu jest głośno o porażce z Mołdawią. Robert Lewandowski, ale też i inni piłkarze rozpoczęli urlop. Pod ostatnim wpisem kapitana naszej drużyny zawrzało. On w ciszy pracuje nad sylwetką nawet podczas urlopu.

Ostatni mecz Polski z Mołdawią rozegrał się 24 czerwca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Robert Lewandowski strzelił jedną z dwóch bramek. Po ostatniej porażce kibicom ciężko było pogodzić się z kolejną przegraną. Niektórzy wylali frustracje w mediach społecznościowych kapitana naszej drużyny. Ten wypoczywa z rodziną. Pod jego najnowszym zdjęciem z urlopu jeden z internautów zażądał wręcz przeprosin za jego zdaniem fatalną grę. Piłkarz nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i ładuje baterie na rodzinnych wakacjach. Nie jest jedyny. 

Zobacz wideo Laura i Klara Lewandowskie potrafią pływać!

Załamka po meczu? A skąd! Piłkarze mają luz na urlopie 

Robert Lewandowski nie odpuszcza treningów nawet podczas wakacji. Opublikował na Instagramie zdjęcie wraz z żoną, na którym można było podziwiać ich doskonałą formę. W komentarzach jednak można było przeczytać: "W jakiś sposób ćwiczenia na siłowni wpłynęły na pana formę podczas meczu z Mołdawią?". Niedawno Anna Lewandowska relacjonowała błogie chwile z córkami, które relaksowały się w basenie. Widać, że u "Lewych" urlop na całego. 

 

Na rodzinnych wakacjach jest także Wojciech Szczęsny z żoną Mariną i synem Liamem. Wokalistka opublikowała uroczy kadr na InstaStories nad basenem. Na fotografii bramkarz leży w wodzie ze wtulonym w niego synem. 

Załamka po meczu? A skąd?! Piłkarze mają luz na urlopieZałamka po meczu? A skąd?! Piłkarze mają luz na urlopie Fot. Instagram/ marina_official

Arkadiusz Milik z ukochaną wypoczywają w Miami. Na Instagramie pochwalili się wakacyjnymi stylizacjami i nieskazitelną opalenizną. Agata Sieramska postawiła na biel od stóp do głów, Milik zdecydował się na prosty, czarny T-shirt i wzorzyste, przewiewne spodnie. 

 

Jakub Kiwior 10 czerwca 2023 roku stanął na ślubnym kobiercu. 23-letni sportowiec powiedział sakramentalne "tak" 31-letniej Claudii Kowalczyk. Piłkarz pojawił się jednak na murawie podczas spotkania z Mołdawią. Nie pochwalił się w mediach wakacyjnym kadrem, ale ten pojawił się za to na InstaStories jego żony. Nie wiadomo jednak, na jaki kierunek się zdecydowali. Po fotografii można podejrzewać, że są to tropiki. 

Załamka po meczu? A skąd?! Piłkarze mają luz na urlopieZałamka po meczu? A skąd?! Piłkarze mają luz na urlopie Fot. Instagram/ claudia.redheaded_babe

Więcej zdjęć piłkarzy znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.