Dawid Kubacki będzie miał drugie dziecko. Żona pochwaliła się ciążowym brzuchem. Poród lada moment

Marta Kubacka, żona polskiego skoczka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuchem. Słodki kadr.

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec oprócz medali na koncie ma także udane życie rodzinne. Dawid i Marta Kubaccy pobrali się w 2019 roku po pięciu latach bycia w związku. Dwa lata temu zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka, która dostała na imię Zuzanna. 1 listopada Marta Kubacka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że spodziewają się drugiego dziecka. Opublikowała uroczy kadr.

Zobacz wideo Dawid Kubacki dał się podejść

Dawid Kubacki wkrótce zostanie ojcem. Żona skoczka podzieliła się szczęśliwą nowiną

Dawid Kubacki oraz jego żona Marta stronią od blasku fleszy. Nie są także za bardzo wylewni w mediach społecznościowych. Sportowiec publikuje głównie kadry z zawodów. Marta Kubacka częściej pokazuje życie rodzinne, jednak nie są to regularne posty. Nic więc dziwnego, że informacją o drugim dziecku dzieli się, będąc już w zaawansowanej ciąży. Na fotografii kobieta siedzi z córką Zuzanną, która obejmuje pełny brzuszek i patrzy się rozczulająco na mamę. Przy okazji żona sportowca zdradziła płeć oraz kiedy zaplanowany jest poród.

Siostra jeszcze dwa miesiące i się widzimy - napisała pod zdjęciem.
 

Pod zdjęciem posypały się gratulację dla małżonków. Fani już się zastanawiają, czy rozwiązanie nie przypadanie na okres Turnieju Czterech Skoczni. Pierwsza córka pary przyszła na świat 29 grudnia 2020 roku. Dzień po rozpoczęciu zeszłorocznych zawodów.

O jaaaaaaa - napisał Damian Michałowski.
Wiedziałam już na letnich skokach, że coś się szykuję. Gratulacje.
Gratulacje. Czyżby poród ponownie w trakcie Turnieju Czterech Skoczni?

Również gratulujemy szczęśliwej parze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.