Kamil Stoch odpoczywa od skoków. Pochwalił się, jak spędza wolny czas z żoną. Nietypowa forma relaksu

Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Kamil Stoch nawet, jak odpoczywa, to trenuje. Ten weekend spędził razem z żoną na skoczni.

Kamil Stoch ma za sobą bardzo dobry sezon w skokach i nie bez powodu uchodzi za naszą dumę narodową. Skoczkowi narciarskiemu wiedzie się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie - jest szczęśliwym mężem Ewy Bilan-Stoch, z którą spędza każdą wolną chwilę. Gdy przyszedł czas, że może odpocząć od skoków, całą uwagę poświęcił ukochanej. Wybrali się razem na trening, co zrelacjonowali fanom w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TAKŻE: Co robi Kamil Stoch, kiedy nie skacze? Z żoną uwielbiają podróżować w egzotyczne rejony, ale to nie ich jedyna pasja

Zobacz wideo Kamil Stoch wymownie skomentował zamieszanie z wykluczeniem polskich skoczków

Kamil Stoch pokazał, jak spędza wolny dzień z żoną

Kamil Stoch podzielił się z internautami zdjęciem z dnia wolnego. Skoczek ponownie wybrał się na skocznię i zaczął trenować. Towarzyszyła mu żonę.

Wolne od skoków spędzam... na skoczni. Z wizytą na treningu - napisał.
 

Internauci nie kryli zachwytu. W końcu Stochowie staja się jedną z najbardziej lubianych par w Polsce. Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy.

Ale cudowni.
Promieniejecie. Jak tam warunki?
Cudowni - komentowali.

Ewa Bilan-Stoch - kim jest żona Kamila Stocha?

Ewa Bilan-Stoch z wykształcenia jest pedagogiem. Jest także absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych i na co dzień zajmuje się fotografią. Próbowała też swoich sił jako modelka. Wzięła udział m.in. w pokazie mody "Polki Folki", który odbył się w Zakopanem w 2019 roku. Na wybiegu poradziła sobie fenomenalnie.

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Stoch udzielał wywiadu, kiedy nagle zadzwoniła jego żona. Odebrał i zwrócił się do dziennikarzy

Więcej o:
Copyright © Agora SA